2022-09-06

„Rysa” - odcinek 3: Kolejne elementy zawiłej układanki

0

Badając zabójstwo młodej kobiety, Brzozowska zaczyna łączyć fakty pomiędzy trzema śledztwami. Podczas przeszukania mieszkania reporterki komisarz ma wrażenie, jakby kiedyś w nim była... Na miejscu znajduje swoje zdjęcie sprzed lat. Do tego przed śmiercią ofiara próbowała się z nią skontaktować. Co łączy bezdomnego, milionera, dziennikarkę sportową i policjantkę z wydziału zabójstw?

Oglądaj Rysa online na polsatgo.pl.

Coraz większe wątpliwości
Brzozowska prosi o toksykologię swoją zaufaną pracowniczkę. Okazuje się, że w jej krwi znajdują się substancje odurzające i psychoaktywne. Monika nie umie wytłumaczyć dlaczego. Podejrzewa, że może być to związane z częstymi utratami pamięci... Ale wydaje jej się również że narkotyki, które kupuje od swojego dilera, mogą być słabej jakości. W trakcie spotkania dochodzi między nimi do sprzeczki i ostrej wymiany zdań. Monika już niczego nie jest pewna.

Nie wszystko stracone
Monika, żeby ratować swoją relację, postanawiać zwolnić tempo. Przestaje też brać narkotyki. Poświęca więcej uwagi swojemu chłopakowi, który bardzo stara się o jej względy. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu, a na dowód swojego zaangażowania, Monika zaczyna chodzić na terapię i regularnie bierze leki. On za to odwdzięcza się jej, najlepiej jak potrafi.

Nieoczekiwane przejęcie sprawy
Monika i Agata są zaangażowane w poszukiwanie sprawcy odpowiedzialnego za serię zabójstw. Morderstwa łączy sposób, w jaki ofiary zostały zabite. Aby zapobiec dalszym tragediom, policjantki muszą poznać zamiary mordercy. Wkrótce pojawiają się wspólne dowody dla wszystkich trzech ofiar. Monika wie, że jest blisko odkrycia prawdy, Agata również nie odpuszcza i pracuje całe dnie - co odbija się na jej związku... Sprawa jest coraz bardziej poważna, dlatego włącza się w nią Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Skąd w krwi Moniki wzięły się substancje odurzające? Czy Agata zdoła uratować swój związek? Co wyniknie z wizyt Moniki u psychologa?

„Rysa” - odcinek 3:

Rysa w poniedziałek o godz. 23:10 i 00:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze