2022-09-13

„Hell's Kitchen”: Trzy pożary, hieroglify i parodia szefa

Nowy szef to nowe wyzwania. Przed uczestnikami niezwykły challenge: gotowanie ryb według przepisów samego Mateusza Gesslera, które okazuje się trudne, jak odczytywanie hieroglifów. Czy to nadmiar wrażeń sprawia, że aż trzy razy restauracji grozi pożar? Pomimo tego ktoś z gotujących pozwala sobie na parodiowanie szefa „Hell’s Kitchen”!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Tajemniczy przepis
Wiedzą, co gotować, mają przepis, ale go nie widzą! W trzecim odcinku programu kulinarnego uczestnicy muszą poćwiczyć komunikację. Zadaniem jest przyrządzenie ryb z receptur, które nie dość, że są zapisane emotikonami, to w dodatku znajdują się na plecach kucharzy. Wyzwanie jest zatem podwójne: ktoś musi rozszyfrować kolejne kroki na podstawie obrazków, a następnie przekazać je poprawnie uczestnikowi, który przygotowuje potrawę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Prawdziwe piekło i gość specjalny
Trzy pożary w kuchni! Z czyjej winy i co na to Mateusz Gessler? W dodatku jeden z uczestników parodiuje szefa i to w jego obecności!  W trzecim odcinku kulinarnego show restaurację odwiedza Martin Fitch - aktor, wokalista, finalista programu „The Four. Bitwa o sławę”, a także prowadzący gale Miss Supranational i Mister Supranational 2022. Czy zasmakuje w daniach przygotowanych przez uczestników programu? A może na jego stół... w ogóle nic nie trafi?!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

„Hell's Kitchen” - edycja 7, zobacz odcinek 3:

Hell's Kitchen w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat