2022-09-07

Królowe piękna gościnnie w programie „Hell's Kitchen”

Marcelina Zawadzka, Natalia Brzozowska i Katia Kozlova w drugim odcinku kulinarnego show. Trio pięknych pań zostało zaproszone przez Mateusza Gesslera, aby wspólnie oceniać dania przygotowane przez uczestników. Z kolei restauracja miała innego gościa, którym był juror programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” Adam Borowicz.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Miłośniczka street foodu z całego świata
Zadaniem dla uczestników w drugim odcinku jest przygotowanie trzech dań street foodowych, których głównym „bohaterem” jest mięso. Jedną z oceniających propozycje uczestników - wspólnie z Mateuszem Gesslerem - jest Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 i prowadząca program „Farma”. Co mówi o tak zwanym „ulicznym jedzeniu”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Początki za Oceanem
Natalia Brzozowska, pierwsza wicemiss Polski 2021, street food poznała w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce uwielbia jeść frytki i burgery. Co jeszcze mówi na temat tego typu jedzenia?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Wspomnienia przepysznych dań
Street food nie jest rodzajem kuchni, które preferuje Katia Kozlova. Zdobywczyni tytułu Queen of Poland 2022 miała jednak okazję zjeść dania, które zapadły jej głęboko w pamięć. Co ją zachwyciło?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Niespodziewany gość
Po street foodowym challenge'u innym zadaniem dla czternastki uczestników jest serwis. Presja związana z obsługą gości tym większa, że jednym z gości jest Adam Borowicz, juror „Family Food Fight. Piekielna kuchnia” i znany vloger kulinarny.

„Hell's Kitchen” - edycja 7, zobacz odcinek 2:

Hell's Kitchen w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat