2022-08-28

„Nasz nowy dom”: 19. sezon programu od 1 września

0

Imponujące remonty, które odmieniają życie i wzruszające historie, które chwytają za serce. Od 2013 roku ekipa programu „Nasz nowy dom” przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, aby nieść pomoc rodzinom doświadczonym przez los. Katarzyna Dowbor, architekci i szefowie ekip budowlanych w ciągu pięciu dni dokonują rewolucji w życiu bohaterów. Nowe odcinki od 1 września w czwartek o godz. 20:05.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Misja trwa
W ciągu osiemnastu sezonów ekipie programu „Nasz nowy dom” udało się pomóc ponad 260. rodzinom. Misja trwa nieprzerwanie, ponieważ w całym kraju znajdują się rodziny, które mieszkają w katastrofalnych warunkach. Wizyta Katarzyny Dowbor spełnia ich marzenia o bezpiecznym i przytulnym domu. Potrafi być także impulsem do zmiany życia na lepsze.

Błyskawiczny remont
Po obejrzeniu domu przez prowadzącą i rozmowy z rodziną do akcji wkraczają architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Mają tylko pięć dni, ale dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Co w 19. sezonie programu „Nasz nowy dom”?
Ekipa w trakcie realizacji nagrań ponownie przemierza setki kilometrów, aby dotrzeć do kolejnych rodzin. Bohaterką jednego z odcinków jest pani Aneta, pan Bartek i ich syn, który jest dzieckiem z niepełnosprawnością, nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi. Młode małżeństwo nie poddaje się i każdego dnia walczy o poprawę stanu synka, każdy grosz inwestując w rehabilitacje i ćwicząc z Wiktorem. Z pomocą rodziców małżeństwo kupiło pół starego domu, który wymaga generalnego remontu. Niestety brak pieniędzy uniemożliwił dostosowanie go do potrzeb chłopca. Z pomocą nadchodzi niezawodna ekipa, a rodzina słyszy słowa, na które tak bardzo czekała: „Wyremontujemy Wasz dom!”.

19. sezon programu Nasz nowy dom od 1 września w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze