2022-08-25

Architekci „Nasz nowy dom”: Nowe odcinki z energią i...

0

Projektanci opowiadają, jak wyglądały nagrania jesiennej serii programu. Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk uważają, że praca na wymagającym planie zdjęciowym wiosną i latem jest nieco łatwiejsza. Jak zachowuje się wtedy ekipa? W jaki sposób 19. sezon różni się od wcześniejszych? „Nasz nowy dom” od 1 września w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Warto oglądać 19. sezon, ponieważ...
Czego w nowych odcinkach mogą spodziewać się widzowie? - Trochę więcej budowy, trochę więcej pracy architekta - mówi pracująca na planie programu od pierwszego sezonu Martyna Kupczyk. - W kulisach dzieje się bardzo dużo. Warto oglądać, bo będzie ciekawie - zachęca Marta Kołdej. Do tego mnóstwo poruszających historii i wzruszeń, czyli to, za co widzowie kochają „Nasz nowy dom”.

Energia na planie
Do tego mogą się pojawić różne niespodzianki, bo... - Latem człowiek ma chęć do robienia psikusów i żartów. Te letnie sezony mają nieco inną energię - ocenia Martyna Kupczyk. - Pracujemy na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody. Odchodzi bardzo dużo problemów dotyczących logistyki - zaznacza Marta Kołdej.

Pozytywne nastawienie
Nagrania do jesiennego sezonu prowadzone były od wiosny, a ekipa mogła się cieszyć dobrą aurą. - Taki sezon jest bardziej komfortowy, szczególnie dla ekipy budowlanej. Dzień jest dłuższy i pogoda lepsza - podkreśla Maciej Pertkiewicz. - Upały potrafią być uciążliwe, ale są sposoby, żeby sobie z tym radzić. Świecące słońce pomaga nam w pozytywnym nastawieniu - mówi Wojciech Strzelczyk, który mierzył się na planie z dużą ilością pracy. - Podczas realizacji wymagającego remontu w Ostródzie dopiero ostatniego dnia udało mi się wieczorem znaleźć chwilę, by zajrzeć nad jezioro i zrobić kilka zdjęć - przyznaje.

  

19. sezon programu Nasz nowy dom od 1 września w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze