2022-08-18

Katarzyna Dowbor: Wyzwania w programie „Nasz nowy dom”

0

Prowadząca o nagraniach do 19. sezonu wzruszającej produkcji. Z czym musieli się mierzyć podczas remontów Katarzyna Dowbor, architekci i kierownicy budowy? W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go dziennikarka i prezenterka opowiada także o skomplikowanych losach rodzin, które są bohaterami nowych odcinków programu „Nasz nowy dom”. Zobacz wideo!

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Będzie się działo
„Nasz nowy dom” wciąż cieszy się popularnością, a Katarzyna Dowbor zapewnia, że kolejna edycja powtórzy sukces poprzednich. - Ten sezon będzie naprawdę fajny, mamy cudowne rodziny - mówi. - Od nich zależy wszystko. Jeśli widzowie je polubią, spodoba im się ich ciekawa historia, to dzieje się! I tym razem naprawdę będzie się działo - zapowiada.

Specyficzne warunki
- W tym sezonie jest trochę łatwiej z kupnem i zdobyciem materiałów, bo był taki moment, że było ciężko, ale ceny są zabójcze - Katarzyna Dowbor nie ukrywa, że remonty wymagają coraz większych poświęceń. Prowadząca „Nasz nowy dom” podkreśla znaczenie zwiększenia budżetu przez Polsat. - Dzięki temu możemy dalej ten program robić - zaznacza.

Przeszkód było jednak o wiele więcej. Z czym musiała się mierzyć ekipa? Zobacz wideo!

  

19. sezon programu Nasz nowy dom od 1 września w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze