2022-08-27

Taneczny kwestionariusz z humorem. Oto Agnieszka Litwin

Popularna artystka kabaretowa o udziale w 13. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Agnieszka Litwin spełnia kolejne marzenie z dzieciństwa, a przygotowania do występów show pozwoliły jej odkryć nieznaną wcześniej stronę siebie. W jej odpowiedziach dużo jest także optymizmu i poczucia humoru. „Dancing with the Stars” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Kiedy zaproponowano mi udział w „Tańcu z Gwiazdami”, pomyślałam sobie, że...
Właśnie spełnia się moje kolejne marzenie z listy marzeń z dzieciństwa i jestem szczęśliwa. Czuję się, jakbym unosiła się nad ziemią.

Reakcja rodziny i przyjaciół na wiadomość o mojej obecności w programie
Cieszą się bardzo ze mną, jakby to oni byli w programie. Bardzo dużo ludzi jest w tym ze mną. Bardzo dużo osób mówi i pisze do mnie, że nie mają telewizora, że już nie oglądają telewizji, ale dla mnie pójdą do sąsiada czy przyjaciółki i będą oglądać i głosować. To jest bardzo wzruszające i chcę za to wszystkim tym ludziom podziękować z całego serca. Za ich energię, która mnie niesie dalej i wyżej. Mam armię ludzi, którzy stoją za mną murem. Nie da się opisać tego, co czuję. To jest magia.

Zdecydowałam się na udział w „Dancing with the Stars”, bo…
Zawsze chciałam się nauczyć tańczyć, poznać różne style tańca, ładniej się poruszać, odkryć swoją kobiecość, delikatność, sensualność. Mój trener wydobywa ze mnie Agę, która tyle lat czekała cichutko w kąciku i marzyła. Nawet sama nie wiedziałam, że i taka Aga we mnie jest. Trzeba się było tylko do niej dokopać, to taki poród w bólach. Chcę również wykorzystać popularność w programie, żeby namawiać ludzi na badania profilaktyczne, troszczenie się o siebie i żeby się nigdy nie poddawali w obliczu trudności. Zawsze można zacząć od nowa. Zawsze można zmienić własne życie na lepsze, ukochać się, wybaczyć sobie, zatroszczyć się o siebie, o swoją psychikę i o swoje ciało.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Litwin AL (@agnieszkalitwin_official)

Dotychczasowe doświadczenia taneczne
Nie miałam zbyt wielu doświadczeń z tańcem oprócz „wygibasów” na prywatkach i „dyskach”.

Cechy dobrego tanecznego partnera
Cierpliwość, cierpliwość i cierpliwość. Wszystkie cechy mojego Dominika: doświadczenie, wiedza, profesjonalizm, umiejętność tłumaczenia, przyciśnięcia i odpuszczenia. Oraz poczucie humoru (uśmiech).

Na oceny jurorów będę reagować...
Nie mam pojęcia jak. Mam nadzieję, że z uśmiechem i pokorą albo szałem radości. Nie wiem… Obym jakichś głupot nie gadała w szoku.

Najbardziej wyczekiwany przeze mnie taniec...
Na początku cha-cha-cha, ale teraz po treningach z Dominikiem, to cieszę się już na każdy taniec.

Najtrudniejszy taniec to…
Żaden dla mnie nie jest prosty. Dotarło do mnie, że jestem dość nieokiełznana i przy Dominiku uczę się okiełznać trochę to moje szaleństwo. Wejść w ramę, nauczyć się krok po kroku, złożyć w całość, powtórzyć tryliard razy i dopiero wtedy nałożyć tę nakładkę mojego szaleństwa i błysku w oku. Uczę się tu siebie na nowo i odkrywam nową część siebie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Litwin AL (@agnieszkalitwin_official)

Moim największym atutem na parkiecie będzie...
Chyba humor i takie ciało otwarte na ruch.

Moja największa obawa to…
Że stanę jak kołek w płocie i nie będę się mogła ruszyć ani w lewo, ani w prawo.

Zdarza mi się tańczyć w...
W deszczu i z moim pieskiem Bezunią na rękach.

Zatańczyłabym przebrana za...
Przebrana jestem od wielu lat. Najchętniej tańczyłabym przebrana tak, żeby nie było widać, że jestem przebrana - ubrana w siebie.

Jeśli zdobędę Kryształową Kulę to...
Spełnię swoje wielkie marzenie, które wizualizuję sobie od kilku lat.

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat