2022-08-24

Taneczny kwestionariusz Natalii Janoszek. „Spełnione marzenie”

Aktorka kina Bollywood i Hollywood o udziale w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Natalia Janoszek traktuje swoją obecność w show jako prywatny sukces. Cieszy się na spotkanie z polskimi widzami i ma nadzieję, że może liczyć na ich wsparcie. Co uważa za swój największy atut na parkiecie? „Dancing with the Stars” od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Kiedy zaproponowano mi udział w „Tańcu z Gwiazdami”, pomyślałam sobie, że...
Spełnia się moje marzenie z dzieciństwa. Gdy byłam mała, powiedziałam mamie, że muszę zostać gwiazdą, żeby mnie zaprosili do „Tańca z Gwiazdami”. Tak rozpoczęła się moja kariera, która potoczyła się po całym świecie, przez Indie, Stany Zjednoczone i inne kraje. Jest to dla mnie mały, prywatny sukces, bo był to dziecięcy plan, który napędzał moją karierę. Wiele osób pytało, po co mi to, ale każdy, kto ma takie marzenie, które dla innych wydaje się abstrakcyjne, a dla nas ma wielką wartość, zrozumie, o co mi chodzi. Cieszę się też, że w końcu mogę przedstawić się polskim widzom.

Reakcja rodziny i przyjaciół na wiadomość o mojej obecności w programie
Moja mama powiedziała, że kiedy przez tyle lat mówiłam o tym tańcu, to znając mnie była pewna, że w pewnym momencie to się wydarzy. Na początku jednak moi rodzice podchodzili do tego ostrożnie. Pytali, czy na pewno tego chcę. Zazwyczaj nie mają okazji widzieć mnie na scenie, więc powiedziałam im, że tym razem muszą przyjechać i zobaczyć mój występ.

W programie najbardziej wspierać będą mnie...
Rodzice. Zastanawiam się nad tym, czy polubią mnie widzowie i czy będą mnie wspierać. Bardzo bym tego chciała. Jestem też pewna, że Rafał Maserak będzie moim oparciem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

Dotychczasowe doświadczenia z tańcem
Tańczyłam w zespole pieśni i tańca, więc nieobce są mi krakowiaki, polonezy i tańce góralskie. Nie ma to dużego związku z tańcem towarzyskim. Wydawało mi się, że jak wejdę na salę, to nie będzie źle, ale… to jest zupełnie inna bajka. Zawsze tańczyłam solo, nawet w filmach Bollywood. Nagle dostaję partnera, którego mam słuchać. Są zasady, których trzeba przestrzegać. To dla mnie coś totalnie nowego.

Cechy dobrego tanecznego partnera
Na pewno cierpliwość dla osób, które się dopiero uczą. Wytrwałość, bo spodziewam się, że nauka osoby, która nie ma styczności z tańcem w tak krótkim czasie, nie jest łatwa. I empatia, zrozumienie drugiej osoby.

Na oceny jurorów będą reagować...
Z pokorą, bo oni się na tym znają. Najbardziej obawiam się reakcji widzów, bo jurorów mamy czterech i oni mają ocenę subiektywną. A chyba obiektywnie liczba głosów mówi o tym, czy taniec się udał.

Najbardziej wyczekiwany przeze mnie taniec...
Ten pierwszy, bo może być ostatni. Jest najważniejszy. Zamierzam dać z siebie sto procent.

Najtrudniejszy taniec to…
Standardowe wydają mi się trudniejsze, bo są stuprocentowo w parze. Może freestyle? Bo co wtedy zatańczyć? Jest tyle możliwości.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NJ (@nataliajanoszek)

Moim największym atutem na parkiecie będzie...
Uśmiech? Jak to mówią: Co nie dotańczę, to może „dowyglądam” (śmiech).

Zdarza mi się tańczyć w...
W klubie, czasem w filmach, ale rzadko. I to by było na tyle. Taniec zszedł na drugi plan. Czasem zdarza mi się wziąć szczotkę do włosów i udawać, że robię show dla wielomilionowej publiczności (uśmiech), ale czy to ma dużo wspólnego z tańcem?

Zatańczyłabym przebrana za...
Małpę! To by było zabawne. Zrobilibyśmy małą dżunglę (śmiech).

Wśród moich rywali najbardziej podziwiam…
Wszystkich, bo każdy w jakiś sposób zasłużył sobie na obecność w programie i wykazuje się odwagą, biorąc w nim udział. Podziwiam Jamalę, bo to trudna decyzja. Za granicą nie dzieje się dobrze, a my tu tańczymy. Podziwiam Jacka Jelonka za odwagę, bo jesteśmy krajem, który jest otwarty, ale czy aż tak? Mamy tu naprawdę silną ekipę, którą uwielbiam!

Jeśli zdobędę Kryształową Kulę to...
Polecę na wakacje (śmiech) i chyba naprawdę uwierzę, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych!

  

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat