2022-08-23

„Gliniarze”: Co nowego w serialu? Oglądaj od 29 sierpnia!

0

Zagrożenie życia i silne emocje w nowych odcinkach serialu z gatunku docu-crime. W pierwszym odcinku 13. sezonu produkcji szef CBP zostaje oskarżony o morderstwo młodej dziewczyny. Przed najlepszymi funkcjonariuszami policji szereg wyzwań wymagających sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie poradzą? „Gliniarze” od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie!

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

To już trzynasty sezon!
W nowych odcinkach jednej z ulubionych produkcji widzów Polsatu kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, a przede wszystkim fascynujący bohaterowie, którzy pomimo grożącego im niebezpieczeństwa nie wahają się stawać do walki z najgroźniejszymi przestępcami.

Mocny początek
W pierwszym odcinku sezonu szef CBP Robert Szwarc zostaje oskarżony o morderstwo młodej dziewczyny. Pomimo dawnych niechęci i  faktu, że sprawą zajmuje się Wydział Wewnętrzny, detektywi stanją murem za swoim przełożonym i wbrew służbowym poleceniom prowadzą swoje prywatne śledztwo. Co z niego wyniknie i czy Robert Szwarc zostanie oczyszczony z zarzutów?

Stare i nowe wątki
Czy Ewie, przy wsparciu Adama i informatyczki Żanety, uda się wreszcie ukarać morderców brata? W jaki sposób błąd popełniony przez Olgierda podczas akcji policyjnej wpłynie na jego dalsze relacje z Krystianem? Czy Olgierdowi uda się ochronić Dominikę przed zemstą jej dawnego psychopatycznego pacjenta? Odpowiedzi na te pytania to tylko niewielka odsłona tego, co przygotowali twórcy. W 13. sezonie serialu „Gliniarze” widzowie jak zawsze mogą oczekiwać w każdym odcinku wciągających śledztw, zaskakujących i nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin i bójek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

„Gliniarze”: O czym jest serial?
Widzowie poznają kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji. Tytułowi bohaterowie pracują w zespołach. „Gliniarze” to trzy pary policyjnych detektywów, ich przełożeni i stali współpracownicy: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Ewa Berg (Charlotta Zielińska), naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski) i tajemnicza informatyczka - Żaneta Kujawska (Monika Miller) oraz policyjna profilerka Dominika Sęk (Helena Chorzelska).

13. sezon serialu Gliniarzeod 29 sierpnia 2022 roku od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze