2022-08-22

„Gliniarze”: Fani zgadują, co się wydarzy w 13. sezonie serialu

Ulubione pary funkcjonariuszy CBP wracają na antenę Polsatu. Fani serialu nie mogą doczekać się nowych spraw do rozwikłania i kolejnych prywatnych perypetii policyjnych duetów: Olgierda Mazura i Krystiana Górskiego, Natalii Nowak i Kuby Roguza oraz Adama Bogusza i Ewy Berg. Prześcigają się w pomysłach na to, co będzie dalej. Na co czekają wielbiciele „Gliniarzy”? Nowe odcinki od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Cztery główne tematy
Fani serialu zostali zapytani na Facebooku i Instagramie „Gliniarzy” o wydarzenia, które mogą mieć miejsce w 13. sezonie. Odpowiedzi, których udzielili, można podzielić na cztery główne wątki. Oto one!

Więcej akcji!
Podstawą serialu są sprawy, których rozwikłania podejmują się policjanci CBP. Sporo fanów nie może się doczekać właśnie nowych zagadek kryminalnych, sensacyjnych wątków i dynamicznych akcji: „Czekam na wartką akcję, żeby trzymała w napięciu”, „Mam nadzieję na więcej emocji podczas odcinków. A jeżeli będą wejścia z antyterrorystami, to żeby były bardziej huczne”, „To, co najbardziej lubię w paradokumentach, to czarne charaktery wśród policjantów” - czytamy w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Nie tylko praca
Wiele osób zastanawia się, jak rozwiną się prywatne wątki bohaterów serialu „Gliniarze”: „Chciałabym następujących związków: Maja i Olo, Kubatalia, no i oczywiście pogodzenia się Krystka i Ewelinki”, „Czekam, by Adam i Ewa się w sobie zakochali”, „Chciałabym, żeby Anetka miała dziecko ze Stefanem”, „Co z Natalią i Filipem?” - pytają.
Niektóre panie wprost sugerują scenarzystom, co powinno się stać: „Najbardziej bym chciała, żeby Mora stracił życie, a Kuba i Natalia wrócili do siebie tak na dobre”, „Natalia będzie wychowywać dziecko i starać się pogodzić z tym obowiązki służbowe. Będzie pełna rozterek co zrobić, kiedy zostanie bez partnera” - piszą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Nowości
Wraz z nowymi wątkami, w serialach pojawiają się nowe postacie. Tego również spodziewa się po nowym sezonie wielu fanów. „Mam nadzieję, że się pojawiają nowe twarze. Nie mogę się już doczekać, kiedy was będę oglądał!” - czytamy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Gliniarze!
Jednak najwięcej osób czeka po prostu na swoich ulubionych bohaterów serialu: „Na Olgierda i Krystiana! Są najlepsi!”, „Czekam na Stefana, mam nadzieję, że będzie w tym sezonie”, „Ja czekam na Marcina Potoka”, „Żeby było więcej Łucji” - piszą fani, wymieniając w kolejnych komentarzach właściwie wszystkich bohaterów serialu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

13. sezon serialu Gliniarzeod 29 sierpnia 2022 roku od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.