2022-08-19

Tancerz do zadań specjalnych. Rafał Maserak w nowej roli

0

Mistrz parkietu, trener, prezenter, konferansjer, a teraz również doradca par w programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Rafał Maserak nie poprzestaje na karierze tanecznej i stale szuka nowych wyzwań. Sprawdził się jako dziennikarz, wygrał kulinarne show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, spróbował sił w „Ninja Warrior Polska”. Teraz czas na kolejne zadanie specjalne! Jak sobie poradzi? Odpowiedź od 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatgo.pl.

Ślubne pogotowie
W nowym programie Polsatu Rafał Maserak jest członkiem ślubnej brygady, której przewodzi Izabela Janachowska. Towarzyszą im wedding plannerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team - Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk. Razem mają spełniać marzenia uczestników produkcji o bajecznym weselu.

Przyszły pan młody
Swój ślub z Małgorzatą Lis Rafał Maserak planuje od lat. Chciałby, żeby wesele było huczne i swojskie. Pytany o niezbędne elementy udanej imprezy odpowiada: - Wódeczka, śledzik na stole, disco polo i Zenek! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i dziadkami. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich ją robimy - podsumowuje w wywiadzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

Przede wszystkim tancerz
Jednak prawdziwą pasją życiową Rafała Maseraka jest taniec. Treningi zaczął w wieku dziesięciu lat. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną. Wielokrotnie był nagradzany w polskich i zagranicznych turniejach. Jako mistrz wziął udział we wszystkich edycjach programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

  

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejod 4 września w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze