2022-08-18

Michał Wiśniewski na jubileuszu: 13 strojów scenicznych. Foto!

Na koncercie z okazji 25-lecia Ich Troje nikt nie przebierał się częściej niż lider zespołu! W czasie wyjątkowego wydarzenia 13 sierpnia 2022 roku w Mrągowie wokalista zaprezentował aż trzynaście kreacji dopasowanych do wykonywanych utworów, epok w historii grupy i kostiumów swoich przyjaciół. Wszystkie łączy zamiłowanie artysty do scenicznego przepychu, błyskotek i oryginalnych krojów. Przejrzyj się im dokładnie!

Kombinezon
W czasie rozpoczynającej koncert piosenki „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)” Michał Wiśniewski ubrany był w futurystyczny czarno-biały strój, nieco inspirowany kombinezonami motocyklistów. Zresztą na scenę wjechał właśnie na motorze!

Płaszcz
Śpiewając z Justyną Majkowską i Anną Świątczak Michał Wiśniewski założył biały płaszcz, pasujący do strojów jego partnerek.

Smoking
W piosence „Zawsze pójdę w Twoją stronę” wykonywanej z Dorotą Aqualiteją Rabczewską wokalista miał ma sobie strój wzorowany na elementach smokingu, ale mimo wykrochmalonej koszuli, daleki od sztywnej elegancji. Uwagę zwracały też pasiaste buty z czubem! Doda wystąpiła w odważnie wyciętym pomarańczowym topie i białej spódnicy maxi z wysokim rozcięciem. Wszystko lśniło od kryształków!

Ogień
Wyszywany dżetami, długi aż do ziemi płaszcz uzupełnił strój artysty kiedy wraz z zespołem śpiewał hit „Powiedz” w świetle nieodzownych dla inscenizacji przy tym utworze pochodni.

Sceny łóżkowe
Z Justyną Majkowską Michał Wiśniewski zaśpiewał utwór „Wypijmy za to”. Ona ubrana w krótką satynową koszulkę z koronką i przejrzysty koronkowy płaszcz, on w białe, stylowo porwane dżinsy i marynarkę, którą zrzucił w trakcie występu.

Młodzieżowo
Z córką Etiennette wykonał piosenkę „Jest tak”. Poprzednie spodnie i buty na kosmicznych podeszwach uzupełnił o młodzieżową błękitną kurtkę dżinsową z napisami. Eti miała na sobie niesamowity oversizowy komplet, który wyglądał jak dekonstrukcja garnituru, z wyraźnymi szwami i rozpruciami.

Srebro
W piosence „Nie szukaj mnie”, promującej najnowszy album zespołu, Anna Świątczak i Michał Wiśniewski mieli na sobie kostiumy ze srebrnymi ćwiekami i łańcuchami. Na skórzanej kurtce wokalisty były one bogate i ostre w charakterze. U jego partnerki: delikatniejsze, jak biżuteria.

Matador
W stroju z Eurowizji 2007, czyli bogatym biało-złotym kostiumie z płaszczem przypominającym ubranie matadora, Michał Wiśniewski zaśpiewał „Powiedz, że mnie kochasz”.

Kaftan
W inscenizacji przed piosenką „Jeanny” z repertuaru Falco artysta pokazał się w zbryzganym krwią kaftanie bezpieczeństwa.

Kumple
Piosenkę „Babski świat” wykonali wspólnie Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Obaj zaprezentowali luźną sportową elegancję: pierwszy do garnituru ze złotymi guzikami założył białe trampki, drugi do koszulki z czaszką i podartych dżinsów dodał zdobioną lśniącymi dżetami czarną marynarkę i w przeciwieństwie do przyjaciela nie zmieniał tego stroju w czasie koncertu.

Jak ojciec z synem
Artysta zrzucił marynarkę, kiedy dołączył na scenie do najstarszego syna w piosence Falco „Out of the Dark”. Xavier zaprezentował luźny strój z nietypowym puchówkowym bezrękawnikiem z... jednym rękawem. A może kurtką bez rękawa?

Zawsze!
W finale koncertu lider Ich Troje pokazał się w asymetrycznej, ozdobionej rozerwaniami i tasiemkami tunice, futurystycznych szarych spodniach i białych motocyklowych butach.

Pustynna burza
Pozując do zdjęć fotoreporterom, muzycy Ich Troje wystąpili w luźnych, niemal prywatnych strojach. Michał miał na sobie sportowy piaskowy komplet ozdobiony dużymi kieszeniami i suwakami.

Stroje się zmieniają, ale to, co jest niezmienne na scenie, to energia i charyzma Michała Wiśniewskiego oraz jego fryzura!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat