2022-08-16

Festiwal Weselnych Przebojów oraz 25-lecie Ich Troje liderem!

0

Każdego wieczoru koncerty w Mrągowie oglądały prawie trzy miliony widzów. Festiwal Weselnych Przebojów w piątek 12 sierpnia oraz 25-lecie zespołu Ich Troje w sobotę 13 sierpnia zapewniły stacji pozycję lidera oglądalności. Ponad milion osób obejrzało z kolei niedzielny „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”. Dziękujemy, że byliście z nami!

Wesele z gwiazdami
Na największym weselu byli w tym roku między innymi Sławomir wraz z żoną Kajrą i Golec uOrkiestra, która jak zwykle porwała gości swoimi przebojami. Urszula zaśpiewała hit „Konik na biegunach”, a Wojciech Gąssowski nieśmiertelne „Gdzie się podziały tamte prywatki”.

Klasyka muzyki tanecznej w Mrągowie
Oczywiście na weselu nie mogło zabraknąć muzyki disco polo. Zespoły Classic, Masters, Boys, Top Girls oraz Brathanki, Staszek Karpiel-Bułecka i Mariusz Kałaga sprawili, że publiczność cały czas bawiła się na stojąco. Nic dziwnego, że Festiwal Weselnych Przebojów średnio w minucie oglądało ponad 1,3 mln widzów, co przełożyło się na udziały 12,4% w grupie 4+ i 11% w grupie 16-59. Łącznie koncert obejrzało 2 904 470 widzów (osoby, które oglądały minimum pięć minut).

Koncert jubileuszowy
W sobotę amfiteatr mrągowski pękał w szwach od fanów Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje. Średnio w minucie koncert oglądało ponad 1,1 mln widzów, co przełożyło się na udziały 11,3% w grupie 4+ i 11,7% w grupie 16-59. Łącznie bawiło się z nami 2 908 576 widzów (osoby, które oglądały minimum pięć minut). Michał Wiśniewski jubileusz w Mrągowie zaczął w swoim stylu - z klasą i przytupem. Do amfiteatru wjechał na motocyklu. Na scenie przywitały go prowadzące wydarzenie Siostry ADiHD, czyli Ilona Krawczyńska i jej siostra Milena, a lider Ich Troje natychmiast porwał publikę hitem „A wszystko to... (bo Ciebie kocham)”. Niesamowita zabawa trwała do ostatniej piosenki! Na scenie pojawiły się także dzieci wokalisty - Xavier i Etiennette, z którymi stworzył niezwykle poruszające duety. Nie ulega wątpliwości, że zarówno rapujący Xavier, we wspaniałym numerze „Out of the dark”, jak i Eti we wzruszającej balladzie „Jest tak” stworzyli niezwykłe kreacje. Jubileusz nie mógłby się odbyć bez wspaniałej Justyny Majkowskiej - gdy tylko wyszła na scenę, publiczność zgotowała jej niewyobrażalną owację.

Znakomici goście Ich Troje
Równie gorąco został przyjęty Nocny Kochanek oraz Doda. Wspólnie z Michałem Wiśniewskim wykonała przebój „Zawsze pójdę w Twoją stronę”. - Obiecuję, że jeśli kiedyś będziesz potrzebowała przyjaciela, to we mnie masz go zawsze - powiedział Michał Wiśniewski. - Pamiętam, jak supportowałam Ich Troje. Za każdym razem w duszy marzyłam, żebym ja wypracowała kiedyś taki rozmach. To było moje marzenie i cel, a kiedy się udało, zrozumiałam, ile pracy trzeba w to włożyć - odwdzięczyła się wspomnieniem Doda. Publiczność długo po zakończeniu koncertu nie mogła się rozstać z jubilatem. Autografy, zdjęcia, łzy - to wszystko stworzyło niezwykły klimat tego wieczoru.

Niedzielna dawka humoru
W paśmie niedzielnym Polsat emitował jak zwykle „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”, który oglądało ponad milion widzów. Od piątku do niedzieli w grupie komercyjnej 16-59 stacja była liderem.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze