2022-08-16

„Sekrety rodziny”: Sprawy na granicy miłości i zbrodni

0

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 285, 286, 287 i 288 serialu od 16 do 19 sierpnia w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 285: Szkoła muzyczna
Elwira wypada z balkonu i umiera. Policja uważa, że kobieta popełniła samobójstwo, jednak jej siostra Alicja nie wierzy w tę wersję zdarzeń. Odkrywa, że krótko przed śmiercią krewna rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i związała z innym mężczyzną. Alicja zamierza do niego dotrzeć. Trop prowadzi do szkoły muzycznej, której właścicielką była Elwira.

„Sekrety rodziny” - odcinek 286: Próba podpalenia
Olek słyszy, jak podczas kłótni jego matka oskarża ojca o zdradę. Wkrótce potem kobieta wyprowadza się z domu. Olek bierze stronę matki. Postanawia też dowiedzieć się, kim jest kochanka ojca. Odkrywa, że mężczyzna spotykał się z niejaką Agnieszką. Nic jednak nie wskazuje na to, by połączył ich typowy romans. Tymczasem ktoś próbuje podpalić dom rodziny Olka. Ojciec chłopaka nie chce jednak zgłaszać sprawy policji. Zaczyna podejrzewać, że podpalaczem może być Agnieszka. Postanawia poznać jej sekret.

„Sekrety rodziny” - odcinek 287: Dom na skraju lasu
Rodzice Oli kupują działkę nad jeziorem. Dziewczyna nie potrafi się odnaleźć w nowym otoczeniu. Nocą budzą ją podejrzane hałasy. Zauważa, że jej matka wymyka się z domu i udaje w stronę lasu. Gdy jednak rano córka pyta ją o powody nocnego spaceru, kobieta twierdzi, że nigdzie nie wychodziła. Podczas wizyty w lokalnym sklepie Ola dowiaduje się, że zaginął nastoletni chłopiec. Dziewczyna łączy dziwne zachowanie matki ze zniknięciem nastolatka. Wkrótce córka odkrywa mroczny sekret Joanny z przeszłości.

„Sekrety rodziny” - odcinek 288: Chłopak czy dziewczyna?
Mariola z trudem akceptuje fakt, że jej syn Kamil jest gejem. Z czasem jednak zaprzyjaźnia się z jego partnerem Marcinem. Dogaduje się z nim nawet lepiej niż z własnym dzieckiem i traktuje jak członka rodziny. Pewnego dnia Kamil informuje matkę, że ma dla niej ciekawą informację. Okazuje się, że zerwał z Marcinem i związał się z kobietą. Mariola nie potrafi pogodzić się z decyzją syna. Próbuje poznać powody jego decyzji.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze