2022-08-07

„Sekrety rodziny”: Relacje z najbliższymi w rozsypce

0

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 280, 281, 282, 283 i 284 serialu od 8 do 12 sierpnia w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 280: Na odwyku

Siedemnastolatka Bogusia Sojka odkrywa, że jej ojciec ma romans. Dziewczyna postanawia zachować to w tajemnicy przed matką, która niedawno wróciła z ośrodka odwykowego. Sprawy komplikuje pojawienie się Doroty. Kobieta przedstawia się jako koleżanka mamy Bogusi z czasów szkolnych. Jednak nastolatka jest przekonana, że Dorota to kochanka jej ojca. Jak skrywane tajemnice wpłyną na życie Bogusi i jej rodziców?

„Sekrety rodziny” - odcinek 281: Zła dziewczyna

Podczas wielkiej, rodzinnej kłótni Ryszard każe osiemnastoletniemu synowi Kacprowi zerwać ze swoją dziewczyną Kasią, bo, jak twierdzi, nie jest ona go godna. Po kłótni Kacper znika na noc. Matka oskarża ojca, że to przez niego. Nazajutrz Kacper wraca i sprawia wrażenie, jakby najwyraźniej pogodził się z decyzją Ryszarda. Szybko okazuje się jednak, że chociaż Kacper prawdopodobnie zerwał z Kasią, to przestał chodzić do szkoły. Ojciec to bagatelizuje, uważa, że Kacper robi im na złość po aferze z Kasią, ale mu przejdzie. Matka ma złe przeczucia, chce porozmawiać z Kasią, ale dziewczyna... zapadła się pod ziemię. Kobieta próbuje ją odnaleźć, jednak próbuje temu przeszkodzić nie tylko Kacper, ale również... Ryszard.

„Sekrety rodziny” - odcinek 282: Zdrowie Piotra

Dwudziestotrzyletni Piotr podczas wizyty kontrolnej dowiaduje się, że choruje na nieuleczalną chorobę, w wyniku której wkrótce umrze. Załamany mężczyzna idzie do baru, w którym pracuje jego przyjaciel Aleks, i upija się. Poznaje tam atrakcyjną dziewczyną, Agatę. Ona podrywa go, a następnego dnia dzwoni do niego i zaprasza na randkę. Para idzie do łóżka. Następnego dnia kobieta znika bez śladu. Pojawia się po kilku tygodniach i wyznaje, że jest z Piotrem w ciąży. Piotr niewiele pamięta z upojnej nocy, jednak badania DNA wykazują, że faktycznie jest ojcem jej dziecka. Kim jest tajemnica Agata i jaka rodzinna tajemnica kryje się za ostatnimi wydarzeniami z jego życia?

„Sekrety rodziny” - odcinek 283: Róża

Do Dominiki, która kilka miesięcy temu urodziła dziecko, przyjeżdża w odwiedziny siostra Marta. Jak się okazuje, świeżo upieczona matka jest skupiona wyłącznie na sobie, co drażni Martę, która od lat bezskutecznie stara się ze swoim mężem o potomka. Pewnego dnia dziecko znika. Dominika oskarża siostrę o porwanie Róży. Ale sekret, jaki się z tym wiąże, okazuje dużo bardziej zaskakujący.

„Sekrety rodziny” - odcinek 284: Żona żołnierza

Wojtek jest żołnierzem. Właśnie wraca z Libanu, gdzie był na misji pokojowej. Mężczyzna chciał zrobić żonie Agnieszce niespodziankę i wrócił miesiąc wcześniej, niż było to zaplanowane. Kobieta sprawia jednak wrażenie, że wcześniejszy powrót męża wcale nie jest jej na rękę. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne jej sekrety. Czy małżeństwo zdoła je przetrwać?

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze