2022-07-31

„Sekrety rodziny”: Nic nie jest takie, jakby się mogło wydawać

0

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 275, 276, 277, 278 i 279 serialu od 1 do 5 sierpnia w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 275: Surogatka
Małżeństwo Kasia i Andrzej Jakubscy to dobrze sytuowani ludzie. Po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę zdecydowali się na skorzystanie z usług surogatki – studentki Weroniki. Utrzymują to jednak w tajemnicy przed rodziną i znajomymi. Sytuacja komplikuje się, kiedy Kasia postanawia przygarnąć Weronikę pod swój dach, żeby móc się lepiej nią opiekować. Wkrótce okazuje się, że dziecko może urodzić się chore. Andrzej zmienia zdanie i chce zerwać umowę z Weroniką. Czy mimo trudności Kasi uda się spełnić marzenie o macierzyństwie?

„Sekrety rodziny” - odcinek 276: Kasiu, gdzie jesteś?
51-letni Stefan samotnie wychowuje córkę szesnastoletnią Kasię i siedemnastoletniego upośledzonego syna Kostka. Kasia pewnego dnia wychodzi spotkać się z przyjaciółką Marysią i nie wraca na noc. Mężczyzna jest przerażony, bo Marysia również nie wróciła do domu i nie ma z nią kontaktu. Niektórzy sugerują, że może dziewczyny uciekły z domów, jednak Marysia zostaje odnaleziona. Straciła jednak pamięć i nie potrafi powiedzieć, gdzie była i gdzie jest Kasia. Stefan próbuje za wszelką cenę odnaleźć córkę. Czy mu się uda? I co się wydarzyło podczas wieczoru, kiedy zaginęły nastolatki?

„Sekrety rodziny” - odcinek 277: Poszukiwana
Joanna, która pracuje w szpitalu, nie wróciła po nocnym dyżurze do domu i nie odbiera telefonu. Jej córka - Magda jest przerażona, bo nigdy wcześniej taka sytuacja się nie zdarzyła. Po śmierci jej ojca kobiety obiecały sobie, że zawsze będą w kontakcie. Dziewczyna rozpoczyna poszukiwania. Odkrywa, że Joanna spotkała się z nieznanym mężczyzną, a potem zwolniła z dyżuru w związku z problemami zdrowotnymi. Magda podejrzewa, że jej matka może mieć romans. Jednocześnie ma wrażenie, że poza nią nikt specjalnie nie przejmuje się zniknięciem Joanny, jakby wszyscy ukrywali przed nią, jaka jest prawda. Czy sekrety rodziny ujrzą światło dzienne?

„Sekrety rodziny” - odcinek 278: Droga hamowania
Dagmara budzi się w rozbitym samochodzie. Znajduje telefon i dzwoni pod numer alarmowy 112. Po chwili mdleje. Kiedy budzi się w szpitalu, okazuje się, że nie pamięta nic sprzed wypadku. Lekarze tłumaczą Dagmarze, że doznała amnezji powypadkowej, w wyniku której nie pamięta ostatnich zdarzeń. Wkrótce zjawia się policja. Funkcjonariusz informuje ją, że w wyniku wypadku zginął człowiek, a na miejscu nie było śladów hamowania. Kobieta z pomocą przyjaciółki próbuje za wszelką cenę odzyskać pamięć oraz dowiedzieć się, kim była ofiara wypadku. Wychodzi tymczasem na jaw, że z tym wszystkim, co ją spotkało, może mieć udział jej były mąż wraz z obecną kochanką.

„Sekrety rodziny” - odcinek 279: Ostatnie zamówienie
Liliana jest uczennicą klasy maturalnej. Marzy o studiach na ASP. W wakacje postanawia wraz ze swoim chłopakiem odwiedzić dziadka. Mężczyzna nie jest jednak zadowolony z wizyty wnuczki, ponieważ szykuje się do wyjazdu. Zgadza się jednak, by para popilnowała domu podczas jego nieobecności. Zaraz po wyjeździe dziadka w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Liliana dochodzi do wniosku, że w budynku straszy. Niebawem młodzi poznają tragiczną historię tego miejsca.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze