2022-08-12

„Pierwsza miłość”: Nowa postać. Kim jest Nikola Stajszczak?

0

Aktorka, modelka i influencerka wciela się w serialową Meggie. Co o niej wiadomo? Nikola Stajszczak mimo młodego wieku ma już na koncie pierwsze role filmowe, aktorstwa uczy się w Stanach Zjednoczonych, a międzynarodową karierę robi także w modelingu! Teraz czas na wyzwanie w ulubionej produkcji widzów Polsatu. Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku w Polsacie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Gwiazda mediów społecznościowych
Nikola Stajszczak od lat jest bardzo aktywna w sieci, a jej talent, uroda i naturalność nie umknęły internautom. Młoda artystka została nagrodzona w konkursie „Influencerka Roku” w kategorii Debiut. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 200 tysięcy fanów.

Kariera w USA
Pochodząca z Bydgoszczy 22-latka nie poprzestaje na pokazywaniu się w social mediach. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych, studiuje biznes na uczelni LMU w Los Angeles i uczęszcza do szkoły aktorskiej Ivanna Chubbuck. Ukończyła również kurs aktorski Playhouse West w Hollywood. Spełnia się także w świecie modelingu. Na koncie ma kilka międzynarodowych kontraktów i kampanii.

Stawia na aktorstwo
Nikola ma już za sobą debiut na dużym ekranie. W 2021 roku pojawiła się w filmie „Jak Pokochałam Gangstera”, w którym partnerował jej Antoni Królikowski. Lato 2022 spędziła na planie serialu „Pierwsza miłość”. Jak sama podkreśla, praca przy tworzeniu ulubionej produkcji widzów Polsatu to dla niej wyzwanie i czysta przyjemność. W życiu których bohaterów namiesza tajemnicza Meggie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Nowe odcinki serialu Pierwsza miłość od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku w Telewizji POLSAT.

Komentarze