2022-08-12

Paulina Sykut-Jeżyna: „Taniec z Gwiazdami”? Edycja zaskoczeń!

Prezenterka i dziennikarka w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go o jesiennej ramówce stacji. Paulina Sykut-Jeżyna nie ukrywa, że najbardziej cieszy ją powrót programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jej zdaniem 13. edycja show to gwarancja niespodzianek i kontrowersji! Komentuje także zmiany w składzie jurorskim „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co jeszcze poleca widzom?

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Tęsknota za... stresem w „Dancing with the Stars”
Paulina Sykut-Jeżyna nie ma wątpliwości, że nowa oferta Polsatu przypadnie oglądającym do gustu. - To jesień bardzo atrakcyjna i radosna dla naszego widza - przekonuje dziennikarka, która nie ukrywa, że stęskniła się za formatem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Na planie jest dużo stresu, bo to program na żywo, ale wspieramy się - mówi i podkreśla, że w 13. edycja programu gwarantuje niespodzianki. - Wielu ciekawych uczestników, niekoniecznie ze świata mediów, czasami z zupełnie innej bajki niż moja i czasami kontrowersyjnych. To bardzo ciekawa edycja - dodaje.

Nowe rozdanie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Robert Janowski, który uczestniczył wraz z dziennikarką w 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, zasiadł z kolei w loży sędziowskiej muzycznego show. Prezenterka trzyma kciuki za wyśmienitego aktora i kolegę z planu. - Idealna osoba do roli jurora - zapewnia Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z POLSAT.PL. - Jest pełen empatii, wrażliwy i wie, jak to jest występować na scenie. Myślę, że będzie bardzo trafnie oceniał metamorfozy - kończy.

Co jeszcze poleca gwiazda w jesiennej ramówce  Telewizji POLSAT?

  

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat