2022-08-10

Rafał Maserak w nowej roli na Festiwalu Weselnych Przebojów

0

Tancerz opowiada, co czeka widzów Polsatu podczas biesiadnej imprezy w Mrągowie. Rafał Maserak po raz szósty weźmie udział w wyjątkowym koncercie, ale tym razem nie będzie panem młodym, ponieważ otrzymał nowe zadanie. W wywiadzie z POLSAT.PL i Polsat Go, opisał współpracę z Elą Romanowską, z którą stworzy niesamowity duet. Jaki? To trzeba zobaczyć! Transmisja imprezy Festiwal Weselnych Przebojów w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05.

Szósty rok na scenie
Rafał Maserak po raz kolejny porwie publiczność do zabawy na imprezie w Mrągowie. - Jestem częścią tego festiwalu i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć, bo to niesamowite wydarzenie - przyznaje tancerz. - Po raz szósty będę miał okazję brać udział w tym koncercie - wylicza. Organizatorzy show przygotowali dla niego zupełnie inną rolę niż dotychczas. - Pięć razy braliśmy ślub! To pierwszy raz kiedy tego nie robimy - zdradza. On i Ela Romanowska zostali gospodarzami wesela.

We dwójkę raźniej
- Ja z Elą czujemy się razem wspaniale - przyznaje Rafał Maserak, który zna aktorkę od wielu lat. - Razem tańczyliśmy też w „Tańcu z Gwiazdami” - przypomina. Para zajęła drugie miejsce w piątej edycji wiosną 2016 roku. - To sama przyjemność z nią pracować - zapewnia.

Dlaczego według Rafała Maseraka festiwal cieszy się taką popularnością?

  

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 na żywo w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze