2022-08-06

Ewelina Wojtak: Niecodzienne wesele Ślązaczki z góralem

0

Panna młoda opowiada o przyszłym mężu na Festiwalu Weselnych Przebojów 2022. W amfiteatrze w Mrągowie Ewelina Wojtak jako Ślązaczka, która wychodzi za górala. W jaki sposób aktorka i artystka kabaretowa zapowiada wyjątkowy ślub? Jak układa się jej współpraca z Andrzejem Kozłowskim? Oglądaj rozmowę z POLSAT.PL i Polsat Go. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05 w Polsacie.

Tego jeszcze nie było!
- Nasze wesele będzie nietuzinkowe i niecodzienne, bo to ślub Ślązaczki z góralem - mówi Ewelina Wojtak, która odegra rolę panny młodej z Andrzejem Kozłowski. To jednak nie wszystko, co wydarzy się podczas Festiwalu Weselnych Przebojów. - Oprócz tego będzie mnóstwo cudownej muzyki, takiej do której można się bawić - zapewnia gwiazda. I ma rację! Na scenie amfiteatru w Mrągowie pojawią się m.in. tacy artyści jak: Golec uOrkiestra, Boys, Brathanki, Don Vasyl, Top Girls i Mariusz Kalaga. Każdy z nich ma w swoim repertuarze hit bez którego nie może odbyć się żadne wesele.

Dobrze dobrany duet
- Andrzej Kozłowski to moja platoniczna miłość - żartuje aktorka, która zna kolegę z branży od długiego czasu. Współpraca z nim to dla niej sama przyjemność. - Bardzo go lubię, zresztą chyba nie ma osoby, która by nie lubiła Jędrusia - dodaje. - Cudowny człowiek o wspaniałym sercu i niezwykłym talencie, a właściwie kilku talentach - kończy.

  

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 na żywo w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze