2022-08-08

Łukasz Żak: Po raz pierwszy impreza w takiej formie. Warto!

Gwiazda kabaretu dla POLSAT.PL i Polsat Go o Festiwalu Weselnych Przebojów 2022. Łukasz Żak po raz drugi bierze udział w wyjątkowym wydarzeniu. Tym razem w duecie z Klaudią Halejcio grają parę świadków. Jak układa się ich współpraca? Dlaczego postawiono na ślub pary z zupełnie różnych światów? Co wiadomo o tegorocznej edycji imprezy? Transmisja koncertu 12 sierpnia od godz. 20:05 w Polsacie.

Duet doskonały
Łukasz Żak i Klaudia Halejcio nie mają problemu, żeby pracować w duecie, zwłaszcza podczas Festiwalu Weselnych Przebojów. - Robimy razem nie tylko te projekty. Klaudia niedawno dołączyła do naszej grupy kabaretowej - mówi aktor. Na czym polega fenomen ich relacji? - Jest między nami chemia, mamy podobne poczucie humoru, świetnie się razem bawimy - wylicza gwiazda. - Mamy dzieciaki w tym samym wieku, więc cały czas kręcą nas podobne tematy - dodaje. Podczas tegorocznej edycji imprezy, para wystąpi jako świadkowie.

Motyw przewodni
Aktor podkreśla, że Festiwal Weselnych Przebojów 2022 zapowiada się niesamowicie. - Pierwszy raz robimy festiwal w formie takiego regionalizmu. Andrzej Kozłowski, który ma pewne swoje związki z górami, wystąpi jako góral - uchyla rąbka tajemnicy. - Mamy wspaniałą rodowitą Ślązaczkę Ewelinę Wojtak. I oni wezmą ślub. Będzie dużo regionalnych elementów, przyśpiewek. Wprowadzimy jeszcze bardziej widownię w zabawę - podsumowuje Łukasz Żak.

Czego jeszcze można spodziewać się po koncercie w Mrągowie?

  

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 na żywo w piątek 12 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT./p>