2022-06-28

Monika Miller na wakacjach w Turcji. Plaża, słońce i czytanie

0

Gwiazda serialu „Gliniarze” na swój urlop wybrała popularną destynację, ale odpoczywa w jednym z mniejszych kurortów. Monika Miller oprócz oczywistych rozrywek, takich jak kąpiel, opalanie i kosztowanie miejscowej kuchni czyta również interesujący poradnik, pasujący do jej stylu. Aktorka i influencerka zapytała swoich fanów, czy zgadną tytuł książki.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Gdzie spędza wakacje Monika Miller?
Didim, to jeden z mniejszych kurortów w Turcji, położony na południowym zachodzie kraju, nad Morzem Egejskim. Jak większość miejscowości na tym terenie, oferuje nie tylko piękne piaszczyste plaże, ale też ciekawe starożytne miejsca do zwiedzania. To właśnie tam postanowiła spędzić wakacje Monika Miller.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Turcja na talerzu
Na plaży czy nad basenem wnuczka premiera Leszka Millera pokazuje swoje pokryte pięknymi tatuażami ciało. Nie zapomina o dbaniu o linię, bo pokazując zdjęcia hotelowego posiłku, otagowała go #dieta. Talerz jest pełen, ale przeważają na nim warzywa. Jednak w komentarzach obiecuje, że spróbuje miejscowych kebabów i porówna ich smak z tymi serwowanymi w Polsce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Coś dla ciała i umysłu
Jeden z postów był zagadką dla fanów. „Kto zgadnie pełny tytuł książki? Jak skutecznie bronić się przed __? - napisała artystka. Odpowiedzi w komentarzach były w większości nietrafione. Jeżeli kogoś zachęci rekomendacja Moniki Miller, to pozycja autorstwa Marty Stout nosi tytuł „Jak skutecznie bronić się przed socjopatami”. Być może ta wiedza przyda się pasjonującej się psychologią aktorce przy kolejnych odcinkach serialu „Gliniarze”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

13. sezon serialu Gliniarze jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze