2022-06-20

„Love Island”: Magda i Igor o zaręczynach. Prowokacja?

Magda Karwacka i Igor Łubkowski to jedna z par „Love Island. Wyspa miłości” z najdłuższym stażem. Nic dziwnego, że fani, czekają na poważniejsze deklaracje z ich strony. W tym kontekście pierścionek na palcu i ustalenia dotyczące idealnego miejsca na ślub zdecydowanie wydają się interesujące. Czy to prowokacja, czy prawdziwe zaręczyny?

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Ślub w tropikach
Seksowną fotkę w basenie, którą Igor zamieścił na Instagramie, mężczyzna opatrzył opisem: „Jak ślub, to na pewno na Bali”, dodając emotkę pierścionka z diamentem. Fani zareagowali entuzjastycznie, pisząc, że nie mogą się doczekać i pytając o konkretną datę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Igor Łubkowski (@iglubkowski)

Co to za pierścionek?
Z kolei Magda na swoich instastories pokazała swoją dłoń z dużym pierścionkiem. Mimo opisu z emotikonem brylantu biżuteria ma inny kamień i ładny, ale raczej mało romantyczny styl. „Przepiękny sygnet, jestem zakochana” - pisze jego właścicielka, w kolejnym nagraniu podając markę biżuterii. Można się domyślić, że nie jest to prezent od ukochanego, tylko efekt współpracy z firmą

Celowa prowokacja?
Po tym wszystkim fani zaczęli być podejrzliwi. Podczas gdy jedni gratulowali, inni zauważyli - być może celowy - potencjał do plotek.  Byli też tacy, którzy radzili, żeby nie wybiegać planami w przyszłość: „Igor, najpierw trzeba się oświadczyć i nie czekaj długo, bo masz skarb obok”. Tym, którzy potwierdzali, że Bali jest świetnym miejscem na ceremonię i entuzjastycznie pytali o termin, mężczyzna odpowiedział, że celują w rok... 2032. Czyli na razie wielbiciele pary mogą wstrzymać weselne dzwony.

Ty też możesz być jak Magda i Igor
Dołącz do uczestników szóstej edycji programu. Casting trwa! Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci