2022-06-06

Wiktor Biernacki z „Love Island” szczerze o ślubie i dziecku

To jedna z najpopularniejszych par i zwycięzcy czwartej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Magda Lichota i Wiktor Biernacki stale są pytani przez fanów o ich związek i jego dalsze etapy. Na swoim Instagramie mężczyzna zdecydował się zareagować na poruszony temat ślubu i dzieci. To, co powiedział, mówi sporo o planach pary na przyszłość.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Co ze ślubem?
Jednym z pytań wysłanych do Wiktora Biernackiego był wybór: „Ślub kościelny czy ślub cywilny”. Triumfator „Love Island” odpowiedział krótko: „Do ślubu jeszcze trochę czasu”, ale zaraz dodał, że jak już do niego dojdzie, to zdecydowanie wybierze cywilny.

Najlepszy tatuś!
Na Wiktora i Magdę spadła też krytyka za to, że mówią o sobie jak o rodzicach w odniesieniu do swoich piesków, Furii i Afery. „Mama i tata to dla dziecka, a nie do pieska. Z całym szacunkiem, ale to tylko zwierzęta” - napisała jedna z fanek w ramach sesji pytań i odpowiedzi. Wiktor zareagował bardzo zdecydowanie: „Dla nas to AŻ zwierzęta” i dodał: „Nie mamy jeszcze dzieci, dlatego nie widzę w tym nic złego. Zdecydowanie wolę mama i tata, zamiast pańcia  i pańciulek”. Prowokująco, towarzyszące temu zdjęcie opatrzył dopiskiem: "Najlepszy psi tata w historii".

Wspólna przyszłość
Fani na pewno nie mogą się doczekać pierwszego ślubu i dziecka pary z programu „Love Island. Wyspa miłości”, ale naciskanie na Wiktora i Magdę raczej nie wpłynie na ich decyzję. Widać jednak, że kwestie małżeństwa i potomstwa już omówili i traktują swoją wspólną przyszłość poważnie.

Ty też możesz być jak Wiktor i Magda
Dołącz do uczestników szóstej edycji programu. Casting trwa! Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci