2022-06-14

„Love Island”: Patrycja poprawiła coś po krytyce fanów

Finalistka programu pokazała nowy image, a wszyscy patrzą na coś zupełnie innego. Patrycja Izydorczyk musiała zmierzyć się z falą krytyki, kiedy na Instagramie pokazała zdjęcia z wycieczki ze swoim partnerem. Mikołaj Cieśla jest miłośnikiem gór i właśnie tam zabrał na wyprawę swoją ukochaną. Coś jednak nie spodobało się internautom na tych romantycznych fotkach. Pati postanowiła to naprawić. I znów nie wyszło...

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Z czym w góry?!
Opublikowane w maju 2022 roku zdjęcia pary ze szczytu Śnieżki - góry, która ma ponad 1600 metrów wysokości - zebrały masę komentarzy. Głównie takich zwracających uwagę na nieodpowiednie przygotowanie Patrycji do wyprawy: „W misiu i adidasach”, „Patka rozwaliłaś system tymi adidasami”, „Przed następną wyprawą kup jej chociaż buty trekkingowe” - pisali internauci. Niektórzy zgadywali, że zakochani nie weszli, a wjechali na szczyt kolejką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mikołaj Cieśla Love Island (@mikolajciesla)

Postanowienie poprawy
Patrycja najwyraźniej wzięła sobie do serca krytykę. Przy kolejnych zdjęciach, na których oprócz liliowego obcisłego kompletu ma również odpowiednie do okazji obuwie, napisała: „Mam już buty w góry, więc chyba mogę się nazywać prawdziwą turystką”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Izydorczyk (@patrycja.izydorczyk)

Jeżeli nie buty, to co?
Jednak tym razem większość komentujących, z wybrankiem jej serca i znajomymi z programu „Love Island. Wyspa miłości” na czele, skupiła się na czymś innym niż obuwie. „Pupini”, „Ale dupka”, „Ale tyłeczek, marzenie” - można przeczytać pod zdjęciem. Rzeczywiście, strój bardzo podkreśla figurę Patrycji, podobnie, jak na innych zdjęciach z tego wypadu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mikołaj Cieśla Love Island (@mikolajciesla)

Ty też możesz być jak Mikołaj i Patrycja
Dołącz do uczestników szóstej edycji programu. Casting trwa!

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci