2022-05-09

„Love Island”: Patrycja i Mikołaj zmienili zdanie. Co się stało?

Patrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla mieli skomplikowaną relację w programie „Love Island. Wyspa miłości”. Po finale piątego sezonu, w którym zajęli drugie miejsce, mówiło się o tym, że się rozstali, podobnie jak inne pary z programu. Nadal się jednak spotykali, a zdjęcia i wyznanie Patrycji pokazują, że teraz rzeczywiście coś się między nimi zmieniło. Co pokazali na zdjęciach na Instagramie i w jaki sposób o tym napisali?

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Burzliwy związek
Pod koniec programu, po powrocie z Casa Amor Patrycja zrezygnowała z Łukasza, aby móc ponownie związać się z Mikołajem. W finale para ostatecznie zajęła drugie miejsce, ale później w plotkarskich serwisach pojawiły się doniesienia o ich kłótniach. Patrycja mówiła wręcz: „Nie byliśmy w oficjalnej parze w programie i teraz też nie jesteśmy”, ale przyznała, że cały czas się spotykają.

Zmiana w relacji
Na instagramowym koncie Patrycji, poza wspólnymi fotkami z programu, nie widać było Mikołaja. Jednak 8 maja 2022 roku wrzuciła w końcu wspólne zdjęcie z wycieczki po górach i to z bardzo znaczącym komentarzem. Napisała: „A jednak da się wrócić z chłopem z Love Island”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patrycja Izydorczyk (@patrycja.izydorczyk)

 

Wygląda na to, że zmiana partnera w programie była trafiona i po początkowym wahaniu, związek z Mikołajem przestał być tak nieformalny, skoro nazywa go swoim „chłopem”. Komentując zdjęcie, internauci piszą: „Jak się wybiera takiego, co się chce, a nie takiego, żeby wygrać, to wiadomo. Cudowni!”.

Mikołaj zdradza więcej niż Patrycja
Mikołaj już wcześniej publikował na Instagramie zdjęcia z Patrycją. Fotografie ze zwiedzania Krakowa i imprez były jednak niezobowiązujące. Tym razem już tak nie jest. Wrzucił fotkę z tego samego miejsca, które pokazała Patrycja, ale z gorącym całusem w usta, którego ona nie ujawniła. Do tego dodał komentarz: „Myślałem, że chodzenie samemu po górach jest fajne… z Tobą jest lepiej”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mikołaj Cieśla Love Island (@mikolajciesla)

Co prawda, to bardziej romantyczne ujęcie ukrył na drugim zdjęciu posta, ale i tak się liczy. Fani z pewnością czekają na większe wyznania, niż serduszka z emotikonów! „Fajnie się na was patrzy. Z całego serducha życzę wam mega miłości” - czytamy pod postem.

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci