2022-06-08

„Gliniarze” pozdrawiają z planu. „Naprawdę wyjątkowy sezon”

Aktorzy dopracowują szczegóły trzynastej serii popularnej produkcji Polsatu. Od 2016 roku ich emocjonujące przygody i osobiste perypetie z zapartym tchem śledzi liczna publika. W tym czasie powstało ponad siedemset odcinków, a w przygotowaniu są kolejne! Aleksander Mackiewicz zapowiada, że nowe odcinki powinny zrobić wrażenie na fanach. „Gliniarze” jesienią 2022 roku na antenie stacji.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Dla wielu widzów od poniedziałku do piątku obowiązkowym punktem jest śledzenie spraw i perypetii, z jakimi mierzą się „Gliniarze” z Centralnego Biura Policji. W specjalnym wideo Aleksander Mackiewicz skierował swoje słowa właśnie do nich. - Mam nadzieję, że oczekujecie czegoś naprawdę wyjątkowego, bo tak będzie - zapowiedział z pewnością swojego bohatera, Adama Bogusza. W mediach społecznościowych pojawiło się także jego zdjęcie z Leą Oleksiak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Prace nad trzynastym sezonem trwały od pewnego czasu i obejmowały nawet dni, które dla wielu są czasem relaksu. Ekipa była obecna na planie w majówkę, o czym informowała Ewelina Ruckgaber. - My pracujemy, żeby odpoczywać mógł ktoś także czekajcie na nowe relacje z planu i nie tylko - zapowiedziała serialowa Natalia Nowak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Pierwsze zdjęcia z planu 13. sezonu serialu „Gliniarze”:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

13. sezon serialu Gliniarze jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.