2022-05-23

Tomasz Skrzypniak: Moja rola i życie prywatne połączyły się

Aktor opowiada o zmianach na przestrzeni siedmiuset odcinków serialu „Gliniarze”. Tomasz Skrzypniak w kwietniu 2022 roku został ojcem, przez co postać Krystiana Górskiego stała mu się jeszcze bliższa. Jak odnajduje się w nowej życiowej roli? Jeden z członków obsady uwielbianej przez widzów Polsatu produkcji podsumowuje także ewolucję, którą w trakcie dwunastu sezonów przeszedł jego bohater.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Inne postrzeganie świata
Krystian Górski to jeden z bohaterów serialu, którzy występują w nim od pierwszego sezonu. Na przestrzeni siedmiuset odcinków jego postać przeszła sporą metamorfozę. - Pierwszym przełomowym momentem był wybuch na komendzie, w którym zginęło wielu przyjaciół Krystiana. Bardzo mocno to przeżył, stał się nerwowy - opowiada. Inny czynnik, który wpłynął na jego usposobienie, dotyczy spraw prywatnych. - Został ojcem, co sprawiło, że zaczął inaczej patrzeć na życie. - Wcześniej był znany ze swojej brawury. Mówiło się o nim, że jest taki „fifarafa”. A teraz myśli o tym, żeby nie zostawić żony i synka samych sobie. Szczególnie martwi się o dziecko - podkreśla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Skrzypniak (@tomaszskrzypniak)

Rola ojca także prywatnie
Tomasz Skrzypniak teraz jeszcze lepiej rozumie swoją postać, ponieważ w kwietniu 2022 roku także został rodzicem. - U mnie przez te sześć lat wszystko zmieniło się diametralnie, ale najbardziej przełomowym momentem były narodziny dziecka. Czuję się w roli ojca znakomicie i staram się jak najwięcej czasu spędzać z synem. Tak to się wszystko połączyło, teraz nie muszę grać - śmieje się aktor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Skrzypniak (@tomaszskrzypniak)

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.