2022-06-03

Andrzej Kozłowski w studiu muzycznym. „Pracujemy”!

0

Aktor ujawnia, co robi po finale szesnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Andrzej Kozłowski nie spoczywa na laurach po zdobyciu drugiego miejsca i Srebrnej Twojej Twarzy w muzycznym show Polsatu. Na profilu w mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie, na którym widać go z gitarą pracującego w studiu nagraniowym. Co to za projekt i z kim realizuje go artysta?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Nowa płyta w wyjątkowym duecie
Po zakończeniu nagrań szesnastego sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Andrzej Kozłowski w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zapowiedział, że w końcu uda się na zasłużony, ale niezbyt długi odpoczynek. Zdobywca Srebrnej Twojej Twarzy ma bowiem kolejne plany zawodowe, w tym między innymi nagranie płyty wspólnie z żoną! - W końcu się za to weźmiemy. Planujemy zrobić fantastyczną rzecz - mówił. Na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie ze studia muzycznego. - Pracujemy - napisał pod postem aktor. Wygląda na to, że praca nad albumem małżeństwa ruszyła na dobre!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrzej Kozłowski (@andrzej_kozlowski_official)

Wyjątkowe spotkanie w Sopocie
Andrzej Kozłowski gościł na Polsat SuperHit Festiwal 2022. W Operze Leśnej spotkał między innymi Roberta Janowskiego. Artyści związani z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. - Piękny festiwal! - napisał aktor o wydarzeniu. - My piękni... Miłe spotkanie w Sopocie! - dodał aktor, który brał udział w szesnastym sezonie show. Robert Janowski to juror w siedemnastej edycji programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrzej Kozłowski (@andrzej_kozlowski_official)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze