2022-05-31

„Pierwsza miłość” - odcinek 3439: „Dziwne, że nie pamięta”

0

Michał spotyka się z przyjacielem, żeby podziękować mu za pomoc w pogrążeniu Marysi. Przypadkiem w tym samym miejscu pojawia się kobieta, która brała udział w pewnym dramatycznym epizodzie z jego burzliwej przeszłości. Towarzyszący jej koledzy natychmiast postanawiają zareagować. Tymczasem Julka czeka na spotkanie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Biały przychodzi do Anki, ale nie zastaje jej w domu. Zostawia więc dla niej prezent. Sebastian mówi mu o nagłym interesie, który ma do załatwienia za granicą. Kamil musi polecieć razem z nim.

Grażyna informuje Marysię o posiedzeniu udziałowców, którzy będą chcieli usłyszeć, kto odpowiada za opóźnienie otwarcia nowego oddziału w klinice. Każdy dzień zwłoki będzie generować ogromne koszty. Marysia może stracić pracę.

Kaśka zatrudnia nową pomoc do pracy w „Barbarianie”. Wiąże z nią wiele nadziei zwłaszcza w tak zabieganym ostatnio czasie.

Julita chwali się Olce nowymi ubraniami, które kupiła, żeby zrobić wrażenie na Sebastianie. Koleżanka prosi ją, aby pomogła poznać jej jakichś kolegów ukochanego.

Kalina tęskni za Oskarem, który wciąż jest w delegacji na Mazurach. Artur, Karol i Brian szykują dla niej niespodziankę.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze