2022-05-25

„Pierwsza miłość” - odcinek 3435: Może warto spróbować?

0

Ewelina i Masza nie mogą zasnąć w więziennej celi. Zwierzają się ze swojego życia i opowiadają, z jakiego powodu znalazły się za kratami, gdzie teraz odsiadują karę. Koleżanka cieszy się na oczekiwaną wizytę matki. Ta jednak przekazuje jej bolesne wieści. Partnerka Bartka prosi go, żeby zamiast niego na najbliższe widzenie przyszła Emilka.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Julita relacjonuje Olce postępy w sprawie uwodzenia Sebastiana. Nowy ukochany zaskakuje ją propozycją nietypowej randki.

Mieszkańcy Wadlewa obmyślają plan, jak mogą pomóc Celinie. Cały problem tkwi w tym, aby ta nie zorientowała się, że zauważyli jej trudną sytuację finansową.

Jolka zwierza się Tomkowi z dziwnego zachowania ich nauczycielki od języka polskiego. Niepokoi ją wypytywanie pani Ireny o jej ojca i to gdzie pracuje. Okazuje się, że kobieta chce złożyć Fabianowi wizytę.

Grzegorz nigdzie nie może znaleźć Wowy, który nie spóźnia się do pracy. Komuś jednak nie podoba się zbytnie zainteresowanie zaginionym pracownikiem.

Sandra słyszy, że szef nie jest zadowolony z jej wyników w pracy. Musi szybko coś wymyślić, żeby utrzymać swoje stanowisko.

Białego odwiedza niespodziewany gość. Wizyta ma być częścią premii od Sebastiana.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze