2022-05-19

„Pierwsza miłość” - odcinek 3431: Nawałnica i brak prądu

Marta spędza miło czas w Wadlewie razem z Emilką. Jest zachwycona wiejskim klimatem i gościnnością. Żałuje, że musi tak szybko opuścić koleżankę i wracać do Wrocławia, ale umówiła się na niezobowiązujące spotkanie z „Łukaszem”. Okazuje się, że plany krzyżuje jej burza, która zakłóciła życie także w mieście. Mężczyzna czeka na nią w ciemnościach...

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Wenerskiemu ciężko pogodzić się z wyprowadzką Filipa. Małgosia pociesza Jakuba i przekonuje, że syn po prostu potrzebuje trochę czasu. On jednak bardzo to przeżywa.

Marzenka i Wiktoria obawiają się, że ktoś podejrzy ich projekty przed pokazem mody.

Anka jedzie w odwiedziny do rodziców. Pyta też Piotrka jak wygląda jego sytuacja z Miłką.

Marysia proponuje Kacprowi odpowiedzialne stanowisko w nowym skrzydle kliniki. Postanawia przedstawić jego kandydaturę Grażynie. Kacper zwierza się Marysi, że wraz z Weroniką postanowili opóźnić ślub.

Malwina ma wrażenie, że z jej sklepu znika co jakiś czas drobna ilość towaru. Wpada na pomysł, jak sprawdzić co jest tego przyczyną.

Julita chce zobaczyć się z Sebastianem w kasynie. Na drodze staje jej jednak ochroniarz, który ma wyraźne polecenie od swojego szefa. Rozgoryczona dziewczyna postanawia wyżalić się Olce.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.