2022-05-23

„Gliniarze” - odcinek 701: Od porywacza do źródła zła

Policjanci dostają informację o miejscu pobytu poszukiwanego od dłuższego czasu przestępcy. We wskazanej lokalizacji nie udaje im się ująć mężczyzny żywego. Przy okazji znajdują jednak dwie dziewczynki, których zaginięcie zostało zgłoszone już jakiś czas temu. Teraz detektywi próbują ustalić, kto porywa dzieci, co się dalej z nimi dzieje i kto jeszcze należy do organizacji przestępczej zaangażowanej w ten proceder. Czy po tej nitce dojdą do zbrodniczego kłębka?

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Policjanci CBP szturmują kryjówkę poszukiwanego kilkoma listami gończymi przestępcy. Nie są w stanie go przesłuchać, ponieważ padł martwy od kuli. Ale na terenie jego kryjówki śledczy odnajdują dwie porwane kilka dni wcześniej dziewczynki. Adam i Ewa próbują ustalić, gdzie miały trafić uprowadzone dzieci i kto współpracował z porywaczem.
Tymczasem Ewa, bezradna wobec nietykalności mordercy jej brata, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Policjantka doskonale wie, że wyjście z sytuacji może być tylko jedno. Niespodziewanie plany krzyżuje jej telefon od zapłakanej córki.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.