2022-05-18

„Gliniarze” - odcinek 698: Tragedia dziennikarki śledczej

Dziennikarka śledcza nagrywa materiał z opuszczonej fabryki na warszawskim Tarchominie, gdzie ponad dekadę temu doszło do brutalnego zabójstwa. Sprawcą morderstwa dwóch chłopców miał być niesławny Krawiec, ale przedstawicielka mediów ma wątpliwości odnośnie do śledztwa oraz wyroku i postanawia wrócić do starej sprawy. Nie udaje się jej to, bo w fabryce pojawia się zamaskowany mężczyzna z siekierą, który nie ma dla niej litości.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Dochodzi do brutalnego zabójstwa internetowej reporterki śledczej. Modus operandi wskazuje, że sprawa może mieć związek z Krawcem - psychopatycznym zabójcą, odsiadującym wyrok dożywotniego więzienia za zamordowanie dwóch chłopców. Tymczasem w śledztwo angażuje się policyjna profilerka Domina Sęk. Czy jej przeczucie pozwoli odsłonić zasłonę milczenia w sprawie sprzed lat?
Tymczasem Ewa odkrywa, w jaki sposób może dotrzeć do Foxa. Choć wie, że jej zagrywka może być ryzykowna, decyduje się podjąć grę i zbliżyć do zabójcy swojego brata. Osamotniona w walce o prawdę zamierza walczyć o sprawiedliwość do samego końca.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.