2022-05-20

Doda o swoich gościach podczas recitalu: Przełamuję stereotypy

0

Piosenkarka zdradza niektóre szczegóły występu na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda potwierdziła czterech gości wyjątkowego koncertu, którymi są Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak i Michał Wiśniewski. Co mówi o każdym z artystów? I z jakich względów zaprosiła właśnie ich? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

„Znak pokoju”
Doda nie ukrywa, że recital z okazji dwudziestolecia zaplanowała jako sporą niespodziankę dla fanów. - Lubię przełamywać stereotypy, między innymi takie, że na recital zaprasza się osoby, z którym miało się super kontakt i dobrą przeszłość - mówi wokalistka. Stąd w  jednym z duetów Justyna Steczkowska, z którą w przeszłości miała konflikt. - Zaśpiewamy wspólnie „Znak pokoju”, piosenkę, która wygrała jedną z nagród w Sopocie piętnaście lat temu - zdradza Dorota Rabczewska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Ważni idole
Autorka takich przebojów jak „Dżaga” czy „Fake Love” zaprosiła do wspólnego świętowania również idola nieco młodszej publiczności. Dawid Kwiatkowski podszedł do tego spotkania z olbrzymim respektem. - Przy numerze, który będziemy śpiewać, płakał jak nastolatek - pisała niedawno Doda w swoich mediach społecznościowych. Jaki był powód tak wielkich emocji? - Pewnie taki sam, dla którego ja bardzo emocjonalnie podchodzę do współpracy z moim kolejnym gościem, jakim jest Beata Kozidrak. Jestem jej mega fanką, wychowywałam się na jej muzyce, śpiewałam jej piosenki, płakałam do jej ballad - tłumaczy Doda w rozmowie z POLSAT.PL. - Dawid również płakał do mojej piosenki, ale na razie nie zdradzimy do której - zapowiada tajemniczo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Barwnie i z rozmachem
- Michał Wiśniewski to jest postać, którą bardzo rozumiem, utożsamiam się z nim - mówi Doda o czwartym gościu. - To kolorowy ptak, nie ma takich osób na naszej scenie - kontynuuje gwiazda. Artystka podkreśliła wielkość i rozmach show, które Ich Troje przygotowywało w przeszłości. - Robił koncerty na poziomie światowym - ocenia. Czy uda się powtórzyć podobny klimat podczas recitalu? Zobacz wideo!

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze