2022-05-19

„Mecenas Porada”: Drugi sezon serialu. Co się wydarzy?

Adwokatka wrażliwa na problemy zwykłych ludzi, ponownie otwiera drzwi swojej kancelarii. W sprawach wymagających niestandardowych działań Katarzyna Porada może liczyć na pomoc niezawodnych przyjaciół: Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin). A co dzieje się w jej pełnym zawirowań życiu uczuciowym? Drugi sezon produkcji „Mecenas Porada” wkrótce w Polsat Box Go, a następnie na antenie Polsatu.

Oglądaj Mecenas Porada online na polsatboxgo.pl.

Wielkie emocje
Drugi sezon serialu jest areną trudnej walki o miłość i szczęście oraz zmagań z przeciwnościami losu i wymianą gorących uczuć między Kasią (Aleksandra Domańska) a Aleksem (Antoni Pawlicki). Czy zakochani w sobie prawnicy zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę na zgodę, a miłość zwycięży każdy kodeks?

Znakomita obsada
W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują także Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. W nowych odcinkach do grona najemców galerii handlowej dołączają Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w nowego menadżera tego miejsca wciela się Karol Dziuba.

Sprawdzeni twórcy
Za reżyserię drugiego sezonu serialu odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. Autorami scenariusza są Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, twórcy takich hitów jak „Magda M.” czy „Szpilki na Giewoncie”. Producentem wykonawczym serialu jest firma TFP sp. z o.o.

Premiera drugiego sezonu serialu „Mecenas Porada” najpierw w serwisie Polsat Box Go, a następnie na antenie Polsatu.

Nowości i seriale premium w Polsat Box Go
Serwis Polsat Box Go zapewnia dostęp do wielu premier filmowych oraz polskich seriali premium, między innymi: „Mental”, „Backdoor. Wyjście awaryjne”, „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, które można oglądać od razu w całości. Użytkownicy serwisu znajdą tu również kinowe hity, np. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Wilk, Lew i ja”, wydarzenia specjalne, najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 120 kanałów TV, bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów. Jako pierwsi, przedpremierowo mogą zobaczyć nowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat. Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.