2022-05-17

Ślub w serialu „Mecenas Porada”. Zobacz galerię zdjęć!

Zabawa i niespodzianki. Najważniejszy dzień w życiu Marty i Grzegorza w obiektywie. Solwecka i Porada poznali się przez przypadek, ale szybko zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. W finałowym odcinku serialu stają na ślubnym kobiercu, potem czeka ich niezapomniana zabawa ze znakomitymi gośćmi. Zobacz zdjęcia z niezwykłej uroczystości. „Mecenas Porada” w środę o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Oglądaj Mecenas Porada online na polsatboxgo.pl.

Miłość od pierwszego wejrzenia
W rodzinie Katarzyny wielkie zmiany, których nie spodziewała się nie tylko ona, ale przede wszystkim jej ojciec Grzegorz. Nieoczekiwanie na jego drodze stanęła Marta Solwecka, wdowa poszukująca miłości. Obydwoje samotni, nieszczęśliwi, od razu poczuli łączącą ich magiczną więź i zrozumienie, a potem „motyle w brzuchu”. Ich miłość rozwijała się szybko, choć nie obeszło się bez wątpliwości. Muzyk nie był pewny swoich uczuć i wyprowadził się z domu partnerki bez słowa wyjaśnienia...

Komplikacje w związku
Kiedy tylko pogodzili się i zeszli ponownie, Grzegorz wiedział już, że nie może żyć bez ukochanej. Postanowił się jej zatem oświadczyć. Przyjęcie zaręczynowe zorganizował wspólnie z Katarzyną, która pomogła mu wybrać pierścionek. Na kolacji byli obecni najbliżsi. Marta, zaskoczona i wzruszona, bez wahania powiedziała „tak”!

Szczęśliwe zakończenie
Przyszła panna młoda stresuje się przed kolejnym w swoim życiu ślubem, jej narzeczony podchodzi do tematu ze znacznie większym luzem, mimo to impreza zapowiada się znakomicie. Katarzyna i Marta mają również dla Grzegorza niespodziankę - na przyjęciu zgadza się zaśpiewać wokalistka jazzowa, Aga Zaryan. Goście dopisują i świetnie się bawią. Oto zdjęcia z uroczystości:

Dziękujemy za oglądanie pierwszego sezonu serialu Mecenas Porada w Telewizji POLSAT!