2022-05-14

Karolina Gilon: Uwielbiam występować na scenie na żywo

0

Po zakończeniu piątych edycji programów „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska” Karolina Gilon w kolejnym wyzwaniu. Prezenterka i modelka po raz drugi w roli gospodyni show sopockiego festiwalu Polsatu. Co mówi o powrocie do Opery Leśnej? Którzy z artystów ciekawią ją najbardziej? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Przygoda inna niż wszystkie
Karolina Gilon nie kryje podekscytowania zbliżającą się imprezą. - Po raz drugi poprowadzę Polsat SuperHit Festiwal. Bardzo się cieszę, bo uwielbiam występować na scenie na żywo - mówi prezenterka, którą widzowie dobrze znają z produkcji „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska”. - To jest prawdziwa energia, prawdziwe „mięcho”. Uwielbiam się bawić, uwielbiam muzykę i będę tam jak ryba w wodzie! - zapowiada z uśmiechem prezenterka.

W oczekiwaniu na show polskiej diwy
Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal swoje największe przeboje zaprezentują tacy artyści jak Ralph Kamiński, Dawid Kwiatkowski, bryska, LemON, Doda i Cleo. - Uwielbiam te zestawienia - przyznaje Karolina Gilon. Jest jednak jedna wyjątkowa diwa polskiej sceny, którą prezenterka chce zobaczyć i posłuchać szczególnie. - W serduszku mam Beatę Kozidrak i to na jej występ czekam najbardziej - ujawnia.

Czy prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal uda się wyskoczyć na plażę między próbami? Czy planuje nad morzem inne aktywności niż pracę?

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze