2022-05-12

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kabaret z ciekawym tematem

0

Prowadzący trzeci dzień wydarzenia Robert Korólczyk i Adrianna Borek z uśmiechem na temat wydarzenia w Operze Leśnej. Ich zdaniem temat przewodni wieczoru, który brzmi „Co by było, gdyby?”, świetnie wpasowuje się w preferencje Polaków. To w końcu prawdziwy Sopocki Hit Kabaretowy! Co jeszcze mówią artyści o swojej roli gospodarzy? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja w Telewizji POLSAT.

Po raz pierwszy wspólnie
Robert Korólczyk i Adrianna Borek doskonale znają się ze sceny kabaretowej, ale ich duet to nowość w Sopocie. - Prowadzimy kabareton po raz pierwszy wspólnie, a ja w ogóle po raz pierwszy - mówi lider Kabaretu Młodych Panów, który akurat tym razem wystąpi solowo w monologu. - Trochę ci pomogę, ale bardziej będę liczyła na twoją pomoc - dodaje z uśmiechem artystka z Kabaretu Nowaki.

  

Fajnie sobie pogdybać
Skecze prezentowane podczas wieczoru to okazja, żeby puścić wodze fantazji. - Mamy bardzo fajny temat - „Co by było, gdyby?” - bo Polacy uwielbiają gdybać. Dowiemy sie dzięki temu, co ktoś mógłby robić, gdyby nie występował w kabarecie - mówi Robert Korólczyk. - Świat nie byłby chyba lepszy. Dobrze, że jesteśmy w tym miejscu, ale zobaczymy - dowcipkuje Adrianna Borek.

Co jeszcze mówią o przygotowaniach do Polsat SuperHit Festiwal? Zobacz wideo!

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze