2022-04-19

Tomasz Skrzypniak w nowej roli. „Świat do góry nogami”

0

Aktor serialu „Gliniarze” podzielił się dobrą nowiną w mediach społecznościowych. Tomasz Skrzypniak, który na co dzień wciela się w postać aspiranta sztabowego Krystiana Górskiego, został ojcem! Jak przyznał na Instagramie, przed nim najtrudniejsza rola w życiu, a mały Wojtuś już „wywraca świat do góry nogami”. Fani pospieszyli z gratulacjami pod zdjęciem szczęśliwej rodziny.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Najtrudniejsza rola w życiu
Tomasz Skrzypniak, gwiazda produkcji „Gliniarze”, udostępnił zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej całej rodziny. Na fotografii jest z nowo narodzonym synkiem i dumną mamą chłopca. - Cieszymy się bardzo - napisał i przy okazji zdradził imię chłopca. - Wojtuś jest przekochany i dostarcza nam dużo miłości oraz radości. Świat się zmienia i wywraca do góry nogami, ale tylko na plus - podkreślił aktor.

Życzenia od fanów
Widzowie pospieszyli z gratulacjami. W licznych komentarzach życzyli dużo zdrowia i spokoju. „Wspaniała piękna rodzinka a Wojtuś to mały przystojniak”, „mały jest przepiękny”, „piękna sprawa, niech maluszek rośnie zdrowo” - napisali. Przyłączamy się do tych ciepłych słów!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Skrzypniak (@tomaszskrzypniak)

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze