2022-04-13

„Lulu”: Nowy serial Polsatu w znakomitej obsadzie. O czym?

0

W roli głównej obyczajowej produkcji występuje Anna Dereszowska, której bohaterka musi nagle całkowicie zmienić swoje życie. Aktorce towarzyszą między innymi Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym i Joanna Kurowska. Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej.

Produkcja blisko widza
- To serial pełen humoru, ciepła, uroczy i przewrotny. Pozytywna propozycja idealna na trudne czasy. W nadprodukcji są teraz seriale kryminalne, mroczne, więzienne, mało jest seriali lekkich i jednocześnie nieobrażających inteligencji widza. A „Lulu” jest prawdziwa, ale lekka, życiowa, ale nie przygnębiająca, nie opowiada o wymyślonym świecie, tylko o takim, jaki widzowie mają wokół siebie. I jest głosem kobiet - mówi Kinga Dębska, która odpowiada za reżyserię nowego serialu. Nagradzana na festiwalach autorka między innymi takich filmów jak „Moje córki krowy”, „Zupa nic”, po raz pierwszy pracuje nad serialem dla Telewizji POLSAT.

Życie wywrócone do góry nogami
„Lulu” to serial obyczajowy z dużą dawką pozytywnych emocji i zaskakującymi perypetiami. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten czuły pseudonim wkrótce może stać się znakiem biznesowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku (Przemysław Sadowski) i matką nastolatki (Weronika Wachowska). W efekcie zdrady męża i nagłego ich rozstania kobieta musi radzić sobie sama.

Wsparcie najbliżśzych
Lucyna postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem! Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) - zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracowniczka studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przyniosą czasem jednak więcej szkody niż pożytku. W tym czasie nie znikną kłopoty rodzinne i problemy wychowawcze z córką nastolatką.

Przewrotny los
Na drodze Lulu stanie jej dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki) a kłody pod nogi rzucać będzie zazdrosna sąsiadka Elka (Joanna Kurowska). A wszystko to w towarzystwie lukru, złotej posypki i masy cukrowej we wszystkich kolorach.

Kto jeszcze w obsadzie?
W serialu obok Anny Dereszowskiej występują także: Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak.

Premiera w Polsat Box Go
Producentem jest Polot Media. Za reżyserię odpowiada Kinga Dębska. Nowy serial „Lulu” będzie miał najpierw premierę w Polsat Box Go, a dopiero później w Polsacie.

Komentarze