2021-11-17

„Bracia”: Nowy serial Polsatu w gwiazdorskiej obsadzie

Produkcja to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Na początku listopada ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji POLSAT „Bracia” w reżyserii Macieja Migasa. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. W rolach głównych: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret i Nikodem Rozbicki.

Cztery żywioły
Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który szybko rozkochuje w sobie i jeszcze szybciej porzuca niemal wszystkie napotkane kobiety.

Trudne życiowe wybory
„Bracia” to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własną drogę do tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Kto tworzy nowy serial Polsatu?
Serial „Bracia” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski. Zakończyły się już pierwsze zdjęcia realizowane w Atenach. Kolejne są zaplanowane na luty 2022 roku.

Serial „Bracia” wkrótce w Telewizji POLSAT!