2022-03-14

„Osaczony” - odcinek 6: Prawda to jeszcze większy koszmar

Nowe okoliczności i zatrzymania! Michał orientuje się, że był zwodzony przez Justynę i szuka dowodów jej winy. Prowadzi to do szarpaniny, a następnie do oskarżenia o gwałt i aresztowania przez policję. Potem sytuacja niespodziewanie się zmienia, bo zatrzymana zostaje Wilkoń. Gdy życie pozornie wraca na swoje tory, Michał poznaje prawdziwy przebieg nocy, kiedy zginął Tomek.

Oglądaj Osaczony online na polsatgo.pl.

Pod wpływem narkotyku
Kron składa Michałowi kolejną wizytę i wypytuje o szczegóły nocy poprzedzającej tragedię. Pokazuje mu intrygujące nagrania z kamery taksówki. Michał pod ich wpływem przepytuje Adriana na temat wspólnego wieczoru i swojej dziury w pamięci. - Chciałem, żebyś się wyluzował i dosypałem ci do drinka takie małe co nieco. Czyści czachę - wyznaje przestraszony. - Ale nawet jakbyś torbę tych prochów zeżarł, to dziecku byś krzywdy nie zrobił - dodaje z przekonaniem.

Jedni błądzą, inni kompletują poszlaki
Michał pod wpływem odkryć po nocy spędzonej z Justyną postanawia porozmawiać z Pawłem na jej temat. Przekonuje się, że celowo wprowadzała go w błąd. Postanawia włamać się do jej domu i poszukać twardych dowodów świadczących o jej winie. Zostaje przez nią nakryty, a potem zatrzymany przez policję po oskarżeniu przez Wilkoń o gwałt. Z kolei Kron wydaje się kompletować układankę prowadzącą do rozwiązania sprawy. W lesie komisarz odkrywa kolejny ślad.

Pozorna stabilizacja
Życie Michała wydaje się uspokajać. Zaginiona Ewa odnajduje się, policja zwalnia go z aresztu, a zatrzymana w celu złożenia wyjaśnień zostaje Justyna Wilkoń. Wtedy jednak Górski trafia na ślad, który jest kluczem do tajemnicy i zamienia jego życie w jeszcze większy koszmar. Staje przed niezwykle trudną decyzją. Znów pojawia się na komisariacie, żeby złożyć zeznania...

„Osaczony” - sezon 1, zobacz odcinek 6:

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Osaczony w Telewizji POLSAT!