2022-03-14

„Osaczony” - odcinek 5: Nowe, dające do myślenia sytuacje

0

Pod nieobecność żony Michał spędza coraz więcej czasu z Justyną. Dowiaduje się o niej nowych informacji, a także spędza z nią noc, co może mieć wpływ na dalsze śledztwo i rozwiązanie sprawy. Górski natrafia w lesie na potencjalny dowód, który jednak w nieznanych okolicznościach znika. Znajduje się także pod presją żony i córki, które domagają się od niego wyjaśnień w skomplikowanych tematach.

Oglądaj Osaczony online na polsatgo.pl.

Gdzie jest bluza?
Michał podczas joggingu w lesie znajduje zakrwawioną bluzę, którą wygrzebuje spod liści pies. Przenosi ją bliżej miejsca morderstwa Tomka i dzwoni na policję. Kiedy funkcjonariusze przyjeżdżają, ubrania już nie ma. Jego relacja nie budzi zaufania Krona. - Dziwne to wszystko. Jedne rzeczy pan znajduje, które znikają. Inne pan gubi... - nawiązuje do latarki, która jest narzędziem zbrodni. Niedługo potem komisarz ujawnia mu, że Czarek, przyjaciel żony Górskiego, to licencjonowany detektyw prowadzący śledztwo na własną rękę.

Niewygodne pytania
Ewa, młodsza córka Górskich, coraz mocniej buntuje się wobec kryzysu małżeńskiego rodziców i robi wszystko, żeby być jak najbliżej ojca. Kiedy razem z siostrą Dominiką wracają na moment do domu, wykorzystuje fakt pojawienia się taty i namawia go, aby zabrał ją na festyn. Świetny humor psuje jej Justyna, która zabiera się razem z nimi. Dziewczynka nie kryje otwartej niechęci do sąsiadki i dopytuje ojca czy ją kocha i woli od mamy.

Informacje zmieniające perspektywę
Anita czuje, że Michał ukrywa przed nią coś ważnego i stawia mu ultimatum. Mąż nie korzysta z szansy, aby wytłumaczyć swoje zachowanie, dlatego zabiera dzieci i przenosi się z nimi do swojego brata. Pod jej nieobecność Górski zbliża się do Justyny, a dzięki jej siostrze dowiaduje się kilku nieznanych szczegółów z jej życia, między innymi o przyjmowaniu leków. Po spędzonej wspólnie nocy zauważa w sypialni fotografię, która szczególnie zwraca jego uwagę...

„Osaczony” - sezon 1, zobacz odcinek 5:

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Osaczony w Telewizji POLSAT!

Komentarze