2022-01-14

„Pierwsza miłość” - odcinek 3345: Fortuna, że oko zbieleje

0

Emilka nie jest zadowolona z tego, że ojciec bez uprzedzenia wyjechał do Londynu. Martwi się o niego i przeczuwa, że razem z Romanem wpakują się w jakieś kłopoty. Tymczasem panowie rozpoczynają pobyt za granicą i szybko przekonują się, jak ważna jest dobra komunikacja. Dowiadują się również, jak wysoki jest spadek.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Kinga martwi się o Artura po jego rozstaniu z Dorotą, a opowieści Bartka o ich pobycie w górach tylko potwierdzają jej obawy.

Tomek z Jolką muszą odrobić praktyki w innym lokalu. Chłopak jest pewien, że będzie to „Barbarian”. Czeka go jednak spore zaskoczenie.

Magda spotyka się z Miłką i deklaruje, że jest gotowa, aby zawalczyć o rolę w filmie Iwa. Ten jednak używa kroków prawnych, żeby autorka nie przeszkadzała mu w realizacji jego wizji. Dziewczyna chce wyjaśnić mu kilka kwestii, których nie poruszyła przy ich pierwszym spotkaniu. Mikserowi wyraźnie nie podoba się wizja powrotu ukochanej do show-biznesu.

Anka cieszy się na nadchodzące zajęcia z taekwondo w ramach WF-u na uczelni. Nie sposób się na nie dostać, ale Julita zapewniła, że zapisała je obie na listę.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze