2022-01-10

„Pierwsza miłość” - odcinek 3341: Dzieje się za szybko?

0

Weronika martwi się o intencje Kacpra, ale ten uspokaja ją i chce zaangażować się w sprawy związane z ich nowym mieszkaniem. W tym czasie Wenerski tłumaczy Marysi, co kierowało nim gdy fałszował ich wspólne badania. Ona chce mu ponownie zaufać, ale potrzebuje więcej czasu. Okazuje się, że z lekarzem dobrze zna się młoda neurolog.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Marta jest zaniepokojona swoimi przeczuciami co do Szczepana. Co gorsza, nie może się z nim skontaktować. Niespodziewanie dzwoni do niej dawna znajoma z prośbą o pomoc w niełatwej sprawie.

Anka cieszy się na wiadomość o decyzji Wenerskiego w sprawie leczenia jej mamy. Laura nie może powstrzymać wzruszenia i wstępuje w nią nowa nadzieja.

Filip jest rozczarowany nieobecnością Anki na uczelni. Julicie nie podoba się, że jej ukochanemu coraz bardziej zależy na koleżance.

Tomek i Jolka cieszą się na zakończenie swoich nieszczęsnych praktyk w bistro. Wspominają najgorsze akcje, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Remigiusz ma jednak co do nich pewne plany, które nie pasują do tego co sobie zamierzyli.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze