2021-12-14

„Pierwsza miłość” - odcinek 3324: Kryzys wieku średniego

Artur jest zawstydzony swoją formą po zajęciach w Kings Fitness. Porównuje się do Filipa i żal mu, że nie ma już takiej kondycji jak kiedyś. Zaczyna zdawać sobie sprawę, że nic nie będzie już takie samo, ale mimo wszystko chce znów poczuć się jak za młodzieńczych lat. Fabian pomaga mu w realizacji jednego z „odmładzających” pomysłów.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Marysia broni Melki podczas przesłuchania. Piotrek informuje ją, że śledczy liczą, na to, że skontaktuje się z bliskimi i dzięki temu uda się ją namierzyć. On sam podejrzewany jest o znajomość miejsca pobytu ukochanej oraz współudział w tym co zrobiła.

Karol zaskakuje Kalinę możliwością awansu na stanowisko Sandry i zostania główną projektantką w biurze. Docenia jej dobre pomysły i uważa, że świetnie sprawdzi się na tym stanowisku.

Marysia cieszy się na możliwość wyjechania na sympozjum do Nowego Jorku. Wie, że będzie mogła wtedy spotkać się z Kacprem.

Anka jest wdzięczna Piotrkowi za to, że przygarnął ją do swojego mieszkania. Biały proponuje jej podwózki na uczelnię, aby spędzać z nią choć trochę więcej czasu. Julita postanawia zmienić front i zaprzyjaźnić się z koleżanką.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.