2021-12-10

„Pierwsza miłość” - odcinek 3322: Nieudane spotkanie

0

Anka dziękuje za wsparcie i nakierowanie na pracę w barze. Marysia jest ciekawa czy udało się jej już porozmawiać z Kamilem. Dziewczyna przyznaje, że ma dylemat. Z jednej strony musi się skupić na zarabianiu i nauce, a z drugiej uznaje, że to ciekawy i fajny chłopak. Ostatecznie umawiają się na wieczór, ale coś im niespodziewanie staje na przeszkodzie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Dorota chce poważnie porozmawiać z Arturem. Niestety trafia na zły moment i odbiera jedynie rzeczy, których zapomniała z mieszkania. Na koniec dnia Dominik i Daniel mają dla niej niespodziankę.

Kalina z Oskarem informują Karola o śledztwie, jakie przeprowadzili w sprawie odchodzących z firmy klientów. Wynik jest sporym zaskoczeniem i ma związek z osobą z przeszłości Wekslera. Biznesmen postanawia rozprawić się z Sandrą, która stała za wszystkimi intrygami w biurze. Oskar przeprasza Kalinę za ostatnie zachowanie.

Odkąd Melka zniknęła, Piotrek jest całkiem sam. Marcin twierdzi, że chłopak potrzebuje męskiego towarzystwa i wzywa Janka, aby wyciągnąć sąsiada na wspólny wieczór. Czy uda mu się, choć na chwilę, przestać zadręczać myślami o ukochanej?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze