2021-12-03

„Pierwsza miłość” - odcinek 3317: Teraz topienie smutków

0

Pogrążonemu w żałobie Śmiałkowi bardzo ciężko po stracie Anny. Mężczyzna nie potrafi jeszcze pozbyć się jej rzeczy, które na każdym kroku przypominają mu ukochaną. Łatwo ulega emocjom, ale mimo tego Bartek namawia opiekującą się nim córkę do powrotu do Wrocławia. Ta zgadza się i postanawia zrobić niespodziankę Marcinowi.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Marcin wraz z Alicją i kolegami z remizy udają się do baru na wspólne piwo i karaoke. Alicja zachwyca wszystkich swoim występem wokalnym.

Olek i Seweryn stwierdzają, że nie doceniają swoich kobiet i tego co dla nich robią. Postanawiają wskrzesić romantyzm, a każdy ma na to swój sposób. Kazanowa jest zachwycona randką przygotowaną przez ukochanego. Wiktoria ma jednak inne odczucia co do starań jej męża.

Hubert przesłuchuje ochroniarzy z klubu Kai i zarządza odszukanie Melki, przeciw której teraz zeznają. Piotrek bardzo przeżywa zniknięcie ukochanej.

W firmie Karola pani Gabrysia zauważa niepokojące działania Sandry. Postanawia podzielić się tymi obserwacjami z Fabianem. Wyjawia też Kalinie, co zobaczyła pewnego wieczoru.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze