2021-12-03

„Nasz nowy dom”: Dwa odcinki świąteczne. Z prezentami!

Tradycyjnie, jak co roku w okresie bożonarodzeniowym, Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” spotyka się z rodzinami, których życie zmieniło się na lepsze dzięki produkcji Polsatu. Już ponad 250 rodzin mieszka w ciepłych, bezpiecznych warunkach! Świąteczny okres to doskonała okazja do wspomnień przy wspólnym stole. Oglądaj dwa odcinki specjalne 5 i 19 grudnia w niedzielę o godz. 17:40.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

Długie rozmowy u podnóża Tatr
Bohaterowie programu dostają nie tylko nowy dom, ale też siłę, pewność siebie, chęć do działania i budowania jeszcze lepszej przyszłości. Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami. A jeśli dodatkowo towarzyszy temu choinka, świąteczne potrawy i piękna sceneria polskich Tatr, wiadomo, że to naprawdę specjalny dzień. Świąteczny czas z ekipą „Nasz nowy dom” to także okazja spotkania Świętego Mikołaja, w którego rolę wcielił się kierownik budowy, Przemek Oślak.

Cztery wyjątkowe historie w pierwszym odcinku
Pierwszy odcinek specjalny to spotkanie z bohaterami programu z miejscowości Bielsko-Biała, Dąbrówka Starzeńska, Gołkowice Górne, Kijowiec. Jeszcze niedawno ich życie nie było łatwe. Anna i Andrzej z Bielska-Białej, wychowujący dwóch synów, z których jeden cierpi na autyzm, nie mogli wyremontować skromnego mieszkania z powodu ogromnych problemów zdrowotnych głowy rodziny. W Dąbrówce Starzeńskiej pani Jadwiga samotnie wychowywała córkę. Alkohol zamienił ich życie w piekło, a położenie domu i jego stan techniczny nawet dla ekipy programu „Nasz nowy dom” stanowiły duże wyzwanie. Pani Maria z Gołkowic Górnych musiała walczyć o życie chorującej na białaczkę córki w warunkach zupełnie nienadających się do mieszkania. Panią Patrycję z Kijowca także dotknęły problemy zdrowotne, podczas gdy wraz z mężem Janem i dwójką dzieci żyli bez łazienki, ciepłej wody, w pokoju ogrzewanym kozą... Jak mieszka im się w nowych domach? Co najbardziej im się podoba, a co „poprawili” po Katarzynie Dowbor i ekipie programu?

Jeszcze więcej emocji w drugim odcinku
Stańkowa, Wożuczyn, Węgorzewo i Rząska to miejscowości, które Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu odwiedziła jesienią 2021 roku. Dzięki wspólnym staraniom bohaterowie tych odcinków wprowadzili się do wyremontowanych mieszkań przed Bożym Narodzeniem. Nowe życie rozpoczęli zatem Pani Ewelina i pan Jan ze Stańkowej, wychowujący bliźniaczki Natalię i Klaudię. W pięć dni zrujnowany lokal w Rząsce, do którego musieli przeprowadzić się Pani Wioletta i pan Rafał z dwoma synami, zamienił się w komfortowe mieszkanie. W Węgorzewie i Wożuczynie ekipa programu pomogła samotnym rodzicom - pani Justynie, mamie Justynki, oraz panu Łukaszowi, ojcu czwórki dzieci. Jak teraz wygląda ich odmieniona codzienność?

„Nasz nowy dom” - święta Bożego Narodzenia 2021, zobacz zwiastun odcinka specjalnego 2:

  

„Nasz nowy dom” - święta Bożego Narodzenia 2021, zobacz odcinek specjalny 1:

„Nasz nowy dom” - święta Bożego Narodzenia 2021, zobacz odcinek specjalny 2:

Dwa odcinki świąteczne Nasz nowy dom 5 i 19 grudnia w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.